„Głębia” Napór czyli spotkanie z Marcinem Podlewskim

In Wywiady

„Głębia” Napór czyli spotkanie z Marcinem Podlewskim

WOJNA!

Wypaloną Galaktyką wstrząsa kosmiczny konflikt, jakiego nie widziano od tysięcy lat. Zagrożone są nie tylko systemy gwiezdne, ale i całe galaktyczne Ramiona. Wojna Naporu wchodzi w decydującą fazę. Linia frontu przesuwa się w głąb Systemów Wewnętrznych.

Na tym tle problemy załogi skokowca „Wstążka” wydają się mało istotne. Zniewoleni przez potężnego wroga sprzed wieków, są zaledwie pionkami na galaktycznej szachownicy. Ale czy na pewno?
Rozpoczyna się bowiem gra, która zadecyduje o losie całego, postapokaliptycznego Wszechświata. Kosmiczny zegar tyka. Nadchodzi północ.

Głębia NAPIERA z nową mocą – czy jesteś gotów na kolejną podróż?

Naszym gościem był Marcin Podlewski który opowiedział nam o III części „Głębi”. Z wywiadu dowiedziecie się jakie plany na wakacje ma Marcin. A także jakie ma kolejne plany pisarskie . Więcej dowiecie się w naszym wywiadzie. Zapraszamy.

Marcin Podlewski – Biogram

(ur. 10 stycznia 1974 roku w Warszawie), polski dziennikarz i pisarz. Pisze głównie science-fiction, horror, ale także fantasy, steampunk czy weird fiction.

Urodzony w Warszawie gdzie mieszka wraz z żoną, synem i kotem. Pierwotnie planował zostać operatorem obrabiarki skrawającej, następnie zdał na filozofię by, po ukończeniu studiów, zdać na dziennikarstwo. Jako dziennikarz pracuje w magazynach branżowych związanych m.in. z biznesem, mediami i farmacją. Okazyjnie zajmuje się także redakcją literacką. Jako pisarz debiutował w piśmie Lampa

„Głębia” Napór czyli spotkanie z Marcinem Podlewskim – wywiad

część I

część II

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.

 

 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Targi Zoologiczne Animals’ Days 2019 – fotorelacja

W dniach 29.03.2019 – 31.03.2019 odbyły się Animals’ Days 2019 – Międzynarodowe Targi Zoologiczne To największe w Polsce targi

Read More...

O płycie „Chemistry of Love” w rozmowie z Marzeną Majcher

Miłość jest pragnieniem nieszczęśliwych, natchnieniem poetów a także zagadką dla naukowców. Chemia miłości sprawia, że każdy z nas kocha inaczej,

Read More...

Scooter na warszawskim Torwarze!

Scooter wraca do polski z specjalnym projektem Space Transmission. 19 czerwca warszawski Torwar na jeden wieczór stanie się festiwalem

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu