Premiera książki „Rozgrywka” Leny Najdeckiej

In Aktualności, Literatura, Wydarzenia

Premiera książki „Rozgrywka” Leny Najdeckiej

20 czerwca 2017r. w Galerii Sztuki Zachęta miała miejsce premiera książki „Rozgrywka” Pani Leny Najdeckiej, która została wydana przez wydawnictwo Edipresse. Podczas spotkania z autorką można było jej zadać parę pytań, podpytać o losy bohatera, czy poznać genezę utworu. Mieliśmy przyjemność posłuchania paru stronic, przeczytanych przez Piotra Zelta.

Książka na pierwszy „rzut ucha” jest wulgarna, bezpośrednia i ponadczasowa. Tematem jest władza w różnych sferach: politycznych, medialnych. Opowiada o skrywaniu tajemnic, korupcji, drugiej twarzy człowieka i jego zapędach seksualnych. Przeczytamy w książce o wpływowej rodzinie Wenclów, których życiowe odpowiedniki postaci bez problemu wskażemy w swoim gronie znajomych i nie tylko.

Podczas spotkania można było książkę zakupić i poprosić o podpisanie jej przez autorkę. Spotkanie zwieńczyła lampka wina i lekkie przekąski. Całą imprezę nadzorowało wydawnictwo Edipresse m.in. udział wzięła Pani Iga Rembiszewska, dyrektor Edipresse Książki.

wydarzenie udokumentowała Justyna Gizowska

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Teatr Żydowski leczy humorem

14 sierpnia 2020 roku Teatr Żydowski powraca do grania na żywo lżejszym repertuarem ogródkowym i zaprasza na kabaretowy weekend „Przy szabasowych

Read More...

Relicta – naginanie praw fizyki rozpoczyna się dziś!

Mighty Polygon i Koch Media mają zaszczyt ogłosić, że Relicta, pierwszoosobowa gra logiczna o podróży na Księżyc

Read More...

Hollywoodzkie gwiazdy o współpracy z Lechem Majewskim

Lech Majewski to jeden z nielicznych polskich reżyserów, w którego filmach występują gwiazdy światowego kina. W nowym filmie „Dolina

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu