Premiera książki „Rozgrywka” Leny Najdeckiej

In Aktualności, Literatura, Wydarzenia

Premiera książki „Rozgrywka” Leny Najdeckiej

20 czerwca 2017r. w Galerii Sztuki Zachęta miała miejsce premiera książki „Rozgrywka” Pani Leny Najdeckiej, która została wydana przez wydawnictwo Edipresse. Podczas spotkania z autorką można było jej zadać parę pytań, podpytać o losy bohatera, czy poznać genezę utworu. Mieliśmy przyjemność posłuchania paru stronic, przeczytanych przez Piotra Zelta.

Książka na pierwszy „rzut ucha” jest wulgarna, bezpośrednia i ponadczasowa. Tematem jest władza w różnych sferach: politycznych, medialnych. Opowiada o skrywaniu tajemnic, korupcji, drugiej twarzy człowieka i jego zapędach seksualnych. Przeczytamy w książce o wpływowej rodzinie Wenclów, których życiowe odpowiedniki postaci bez problemu wskażemy w swoim gronie znajomych i nie tylko.

Podczas spotkania można było książkę zakupić i poprosić o podpisanie jej przez autorkę. Spotkanie zwieńczyła lampka wina i lekkie przekąski. Całą imprezę nadzorowało wydawnictwo Edipresse m.in. udział wzięła Pani Iga Rembiszewska, dyrektor Edipresse Książki.

wydarzenie udokumentowała Justyna Gizowska

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Wojna makowa” – R.F.Kuang

Kiedy jesteś sierotą wojenną, świat ma dla ciebie głównie pogardę, odrzucenie, brutalność i ból. Czasem, jeśli akurat masz szczęście, obojętność. Jeśli natomiast do tego jesteś dziewczynką, szczęście ma twoja przybrana rodzina. Zawsze może ubić interes i sprzedać

Read More...

Kapitan Żbik i żółty saturator” – nadchodząca premiera w Teatrze Syrena

Warszawianki i Warszawiacy! Krajanki i Krajanie!Weterani stania w kolejkach

Read More...

Maria Emilia po raz pierwszy w Polsce

Maria Emilia, nowe objawienie w sztuce fado, wystąpi w Polsce w lutym 2020 roku z dziewięcioma koncertami.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu