Ruszyła sprzedaż karnetów na 13. edycję festiwalu Audioriver

In Aktualności, Muzyka, Wydarzenia

13 edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 w Płocku. Ruszyła  sprzedaż  pierwszej, ograniczonej puli karnetów w niezmienionej od dwóch lat cenie.

„Pozostawiając koszt pierwszej puli karnetów na niezmienionym od dwóch lat poziomie, chcieliśmy zrobić ukłon w stronę festiwalowej społeczności Audioriver – tych,  którzy mają do nas zaufanie i już  wiedzą, że chcą do nas dołączyć w lipcu 2018. Ludzi, których łączy miłość do muzyki, którzy chcą się choć na 2-3 dni oderwać się od codzienności i przeżyć silne, pozytywne emocje. Co roku na płockiej plaży spotykają się optymiści, hedoniści i marzyciele, którzy prozę życia i rutynę zostawiają w domu.
Od kilku miesięcy pracujemy nad tym, żeby stworzyć też przestrzeń dla innych doświadczeń – ale o tym mam nadzieję opowiedzieć więcej już wkrótce.” – mówi Piotr Orlicz, organizator festiwalu.

 

„Audioriver łączy wiele światów muzycznych i światopoglądowych, na trzy festiwalowe dni tworząc
z Płocka  enklawę radości. Być może dlatego każde zamieszczane przez nas zdjęcie urokliwej lokalizacji Audioriver wzbudza w festiwalowej społeczności euforię, a każdy ruch zespołu wybierającego co roku lineup i produkującego Audioriver jest zawsze gorąco komentowany. Z radością obserwuję, że przez lata Audioriver zgromadziło wokół siebie naprawdę niezwykłą, rzadko w festiwalowym światku spotykaną grupę ludzi, dla których chcemy rozwijać nasze wydarzenie, nie idąc na jakiekolwiek kompromisy. Wsparcie naszych najwierniejszych fanów, którzy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i entuzjazmem podejmują decyzje, że w ostatni weekend lipca zbiegną (mam nadzieję ostrożnie!) po schodkach na plażę jest dla nas bardzo ważne – pozwala nam strategicznie planować lineup i produkcję oraz potwierdza, że to co robimy ma sens!” – dodaje Marta Berto, odpowiedzialna za komunikację festiwalu.

 

Audioriver od 12 lat odbywa się w malowniczych płockich lokalizacjach. Piątek i sobota to nocne sety dj’skie i live act’y na nadwiślańskiej plaży, podczas których grają artyści z wielu muzycznych światów – nie tylko house’u, techno i drum&bass, ale również elektroniki ocierającej się o pop, hip-hop, rock,
a nawet jazz. W niedzielę, już bez piasku, ale za to w promieniach słońca można bawić się lub odpoczywać w wyjątkowej lokalizacji i scenografii, która co roku ujawnia coraz ciekawsze oblicze.

Dotychczas festiwal gościł m.in. takie gwiazdy jak: Underworld, Gus Gus, Hercules & Love Affair, Jamie Woon, Little Dragon, Paul Kalkbrenner, Róisín Murphy, Röyksopp, Rudimental, Roni Size, Sigma czy Solomun.

W cały festiwalowy weekend można w Płocku podziwiać zapierający dech w piersiach widok
z nadwiślańskiej skarpy, tańczyć i słuchać dobrej muzyki, która dobiega również ze sceny na rynku, gdzie od 2010 roku podczas festiwalu odbywają się targi Rynek Niezależny. Można też po prostu ładować baterie odpoczywając w licznych parkach i zoo,  pływając w zalewie Sobótka, czy też smakując potrawy
z całego świata serwowane przez food trucki i lokalne restauracje oraz kawiarnie.

 

Harmonogram sprzedaży:

Pule karnetów są ograniczone nie tylko czasowo, ale i liczbowo, dlatego warto nie zwlekać z zakupem do ostatnich dni wybranej transzy.

 

Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży nad Wisłą)
6 listopada – 3 grudnia* – 170 zł
4 grudnia – 4 lutego* – 220 zł

5 lutego – 13 maja* – 250 zł

14 maja – 22 lipca* – 280 zł

23 lipca – 27 lipca* – 310 zł

 

Karnet trzydniowy (piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day)

6 listopada – 3 grudnia* – 230 zł
4 grudnia – 4 lutego* – 290 zł

5 lutego – 13 maja* – 320 zł

14 maja – 22 lipca* – 350 zł

23 lipca – 27 lipca* – 380 zł

 

*lub do wyczerpania puli.

 

Bilet jednodniowy (piątek lub sobota na plaży) – 170 zł. Dostępne od maja lub czerwca 2018.

Bilet na Audioriver Sun/Day (tylko niedziela) – 70 zł. Dostępne od maja lub czerwca 2018.

 

Wszystkie rodzaje biletów można kupić za pośrednictwem bileterii ebilet.pl, na http://audioriver.ebilet.pl oraz w salonach empik w całej Polsce.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Teatr Żydowski leczy humorem

14 sierpnia 2020 roku Teatr Żydowski powraca do grania na żywo lżejszym repertuarem ogródkowym i zaprasza na kabaretowy weekend „Przy szabasowych

Read More...

Relicta – naginanie praw fizyki rozpoczyna się dziś!

Mighty Polygon i Koch Media mają zaszczyt ogłosić, że Relicta, pierwszoosobowa gra logiczna o podróży na Księżyc

Read More...

Hollywoodzkie gwiazdy o współpracy z Lechem Majewskim

Lech Majewski to jeden z nielicznych polskich reżyserów, w którego filmach występują gwiazdy światowego kina. W nowym filmie „Dolina

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu