Agata Sobocińska prezentuje nowy singiel „Znikam stąd”

In Muzyka

Pochodząca ze Szczecina artystka, we współpracy z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów – Piotrem Siejką, przygotowała nowy singiel, pt. Znikam stąd.

Nowy singiel Agaty to dynamiczna, nowoczesna produkcja, której charakterystyczne, energetyczne brzmienie wpada w ucho już po pierwszym odsłuchaniu.


Przychodzi taki moment w życiu, kiedy trzeba podjąć decyzję i stać się kowalem własnego losu. Czasami niewiele dzieli nas od szczęścia, a przed zmianą powstrzymuje nas zwykle strach przed nowym i nieznanym. Warto wtedy powiedzieć „dość” – ZNIKNĄĆ –  i na nowo poszukać swojego miejsca na ziemi  – zapowiada premierę nowego singla Agata.

Znikam stąd – to utwór, którym Agata podbije serce niejednego fana muzyki electropopowej, idealnie wpisujący się w karnawałowy czas.

Singiel promuje energetyczny teledysk utrzymany w futurystycznym klimacie

 

 

Znikam stąd w serwisach cyfrowych: https://mymusicpl.lnk.to/ZnikamStad

Agata Sobocińska – to pochodząca ze Szczecina piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album Już na zawsze, który ukazał się na rynku wiosną 2017 roku. Singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube.

Agata swoją siłą i determinacją mogłaby obdzielić pół Szczecina i sporą część debiutujących wokalistów. Na co dzień zarządza zespołem w jednej z największych firm w Szczecinie, a w każdej wolnej chwili konsekwentnie buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej, podbijając serca fanów z każdym kolejnym opublikowanym utworem. Jej koncerty – to pełna energii i pozytywnych emocji mieszkanka popu i elektroniki. Podczas występów towarzyszy jej zespół w składzie: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas) i Mirosław Browarny (perkusja).

Więcej o Agacie:
FB: https://www.facebook.com/agatasobocinska
Instagram: https://www.instagram.com/agatasobocinska/
www: http://www.agatasobocinska.pl
YouTube: https://www.youtube.com/agatasobocinska

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Zawsze chciałam być aktorką. Wywiad z Marietą Żukowską

Marieta Żukowska to utalentowana aktorka młodego pokolenia. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w

Read More...

Mannequin Mars muzyczna braterska wieź – wywiad

Zespół Mannequin Mars tworzą dwaj bracia - Kamil i Adrian ("Adeeb"), którzy dzielą swój czas między Polską a Danią, gdzie studiują

Read More...

O nowych wyzwaniach i pracy nad płytą w rozmowie z Agą Dyk.

Aga Dyk  to piosenkarka, autorka tekstów i dziennikarka, wokalistka zespołu Brathanki. Debiutowała na scenie muzycznej w wieku 14 lat.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu