JoBee Project wydaje nowy intrygujący teledysk do singla „Burning Sense” i zapowiada kolejny album

In Muzyka

#urban #electronic#alternative#chill#relax#mood#analogowe brzmienie

JoBee sieje ogień w nowym singlu „Burning Sense”! Utwór zapowiada jej album „The Beginning”, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

 

Zaciekła, ognista, pełna smaku, ale i delikatna w brzmieniu polska artystka z Brukseli, JoBee Project, współpracowała ze znanym belgijskim producentem elektronicznym Solemn Eye. Surrealistyczny teledysk artystka nagrała w Tel Avivie. Występuje z nim ubrana w mistyczny kostium. To bardzo ciekawa electro propozycja na letnie imprezy chilloutowe.

 

 

Burning Sense” to oda do poprzednich złamań serca i wypalonych historii miłosnych. Piosenka opowiada o spaleniu się i o tym że mimo wszystko jest gotowa zacząć od nowa. To czas aby ponownie zapoczątkować letnie wibracje, którym towarzyszą wizualizacje, idealnie pasujące do tego czarującego utworu. Ta piosenka jest pomostem do moich nowych brzmień, jest bardziej surowa i delikatniejsza. Pokazuje wiele aspektów mojej osobowości i rozwoju, którego doświadczyłam” – Tak o swoim nowym utworze opowiada sama JoBee.

 

Wokalistka przyznaje też, że tym razem prezentuje delikatniejsze brzmienia niż  na poprzednim albumie „The Blossoming”.

 

Do tej pory JoBee wydała 2 albumy, z których każdy ukazuje jej wszechstronność i bezkompromisową postawę. Każda z płyt zawiera  różnorodne melodie i rytmy. Z nieodłączną pasją do muzyki JoBee z radością buduje nowy rozdział dźwięków wraz z wydaniem jej nadchodzącego albumu „The Beginning”.

 

JoBee to polska artystka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa, od 10 lat mieszkająca w Brukseli, gdzie wraz ze swoim zespołem JoBee Project śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip hop. Znana również jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od 5 lat prowadzi swój autorski program radiowy.

 

https://www.facebook.com/JoBeeProject

https://www.instagram.com/jobeeproject/

https://www.jobeeproject.com

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Musisz odegrać swoją rolę. Nowy serial audio „Dublerka” od Empik Go i Wydawnictwa Albatros

Skrywane tajemnice, obsesyjne marzenia o występach na wielkiej scenie oraz toksyczna matczyna miłość to wyzwania, z którymi muszą zmierzyć

Read More...

Kosmiczna przygoda w zwiastunie animacji SAMSAM. W kinach od 7 sierpnia

Marzyliście kiedyś o tym, by uczęszczać do szkoły magii? Akademia super bohaterów to jeszcze większa frajda!

Read More...

Trylogia Bogowie Krwi i Prochu autorstwa Briana McClellana

Epicka trylogia fantasy w uniwersum Magów Prochowych o młodym narodzie walczącym ze starożytnymi potężnymi siłami, które zaczynają się budzić, gdy na

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu