Natalia Moskal w wywiadzie o singlu „Mogę” i nadchodzącej płycie.

In Muzyka, Wywiady

Natalia to młoda, zdolna wokalistka, autorka tekstów i tłumaczka. Artystka dzieli swój czas pomiędzy Polskę a Włochy, gdzie żyje, pracuje i rozwija swoją karierę muzyczną. Niedawno ukazał się jej singiel “Mogę”, który zwiastuje nową płytę Natalii.

W rozmowie z nami przypomniała nam o swojej muzycznej pasji. Z rozmowy dowiecie się m.in jak z perspektywy czasu ocenia swoją debiutancką płyta „SONGS OF MYSELF”, jak wygląda włoski rynek muzyczny oraz czy jest ambasadorką polskiego jedzenia we Włoszech. To i wiele innych ciekawych informacji dowiecie się z naszego wywiadu.

Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:

Część I

Część II

Część III

Część IV

Natalia Moskal – wokalistka, tłumaczka i autorka tekstów, ma na swoim koncie album„Songs of myself ”(2017)-płytę w stylu electropop,która uzyskała pozytywne recenzje i zaowocowała występami Natalii i jej zespołu na kilku ważnych festiwalach,a także mini tournée koncertowym we Włoszech.

W listopadzie 2018 nakładem wydawnictwa Fame Art ukazała się jej EP”Bunt młodości”-utwory do tekstów wybitnej polskiej poetki Kazimiery Iłłakowiczówny. Muzykę do tych utworów skomponował Jan Stokłosa,który także odpowiada za produkcję płyty.W listopadzie 2019r.ukazał się włoski singiel Natalii pt.„(Im)perfetta”,który w polskiej wersji nosi tytuł„Mogę”. Za produkcję i aranżację utworu odpowiada Łukasz Maron,producent jej pierwszej płyty.

https://www.facebook.com/NataliaMoskalOfficial/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Zawsze chciałam być aktorką. Wywiad z Marietą Żukowską

Marieta Żukowska to utalentowana aktorka młodego pokolenia. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w

Read More...

Mannequin Mars muzyczna braterska wieź – wywiad

Zespół Mannequin Mars tworzą dwaj bracia - Kamil i Adrian ("Adeeb"), którzy dzielą swój czas między Polską a Danią, gdzie studiują

Read More...

O nowych wyzwaniach i pracy nad płytą w rozmowie z Agą Dyk.

Aga Dyk  to piosenkarka, autorka tekstów i dziennikarka, wokalistka zespołu Brathanki. Debiutowała na scenie muzycznej w wieku 14 lat.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu