Ulubiona seria dzieci i młodzieży powraca! | Minecraft. Wyprawa w księgarniach już od 14 października

In Aktualności, Free Time, Literatura

Ulubiona seria dzieci i młodzieży powraca! Walka dobra ze złem, nowe wyzwania i wspaniałe przyjaźnie. „Minecraft. Wyprawa” to niezwykła opowieść o podróży, która zmieniła wszystko. Gdy Stax zostaje porwany przez piratów, musi znaleźć w sobie odwagę, aby podjąć prawdziwą walkę. Premiera książki 14 października.

Stax Kamieniarz jest sierotą i jedynym dziedzicem fortuny, zbudowanej przez ojca i babkę – właścicieli sieci zasobnych kopalni w różnych zakątkach Górnego Świata. Stax mieszka razem z trzema kotami w ogromnej nadmorskiej willi, a od przygód woli samotną pracę w ogrodzie i drobne przyjemności. Pewnego dnia w jego domu pojawia się tajemniczy mężczyzna, który przedstawia się jako Fouge Tempro. Nieznajomy okazuje się groźnym złoczyńcą, który wraz z bandą piratów rabuje rodzinny majątek i porywa Staxa.

Po długiej, koszmarnej podróży przez pełne niebezpieczeństw morza, bandyci porzucają chłopaka na pustynnym wybrzeżu. Stax nigdy nie musiał walczyć o przetrwanie i jest pewien że nie przeżyje nocy, ale ku własnemu zdumieniu odnajduje w sobie ogromną siłę, która pozwala mu pokonywać przeciwności losu. Stax postanawia odzyskać rodzinny majątek i zemścić się na oprawcach. Buduje więc łódź i wyrusza w długą, pełną przygód podróż, która na zawsze odmieni jego życie.

Każda powieść z serii Minceraft to osobna historia, napisana przez innego autora. „Minecraft. Wyprawa” to już piąta oficjalna powieść, która dowodzi, że Minecraft to nie tylko ulubiona gra dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim magiczny świat, w którym młodzi czują się bezpiecznie i do którego zawsze chętnie wracają. Wyjątkowa seria jest wysoko oceniana przez rodziców, którzy zaznaczają, że każda z książek to opowieść pełna ciepła, humoru i dynamicznej akcji, jak również inspirująca historia z morałem.

Jason Fry — amerykański pisarz i dziennikarz, autor książek z serii „Star Wars” i „The Jupiter Pirates”. Ukończył amerykanistykę na Uniwersytecie Yale. Przez trzynaście lat pracował dla „The Wall Street Journal”. Porzucił jednak pracę w mediach na rzecz pisania książek.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

GLADIATORZY Antologia tekstów Premiera 13 listopada 2020 r.

Antologia tekstów „Gladiatorzy”, ukaże się 13 listopada nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. To kolejne wyjście naprzeciw tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę

Read More...

O roli Justyny w filmie „Polot” w rozmowie z Polą Błasik

Pola Błasik to utalentowana aktorka młodego pokolenia, możecie kojarzyć ją z filmów , czy też serialu "Zakochani po uszy".

Read More...

POLOT” Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ JUŻ OD JUTRA W KINACH!

Czy miłość i pasja mogą iść w parze? Czy wspólny biznes może zabić wieloletnią przyjaźń? Na to pytanie odpowiedzą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu