Powstaje pierwsza baza polskich seriali internetowych!

In Aktualności, Free Time, Kino

W czasach pandemii kreatywność artystów zamkniętych w domach kwitnie i powstało już ponad 5 polskich seriali internetowych, wśród mniej i bardziej znanych aktorów. Na youtubie jest też dostępnych wiele seriali internetowych, które powstały przed pandemią i cieszą się olbrzymią oglądalnością nawet 13 mln wyświetleń na całym świecie, ale niestety nie są dobrze znane szerszej publiczności, ponieważ m.in. nie jest łatwo je wyszukać, jeśli nie zna się konkretnego tytułu mimo, że dostęp do nich jest publiczny i bezpłatny.

Brakowało takiego miejsca w Internecie, gdzie w jednym miejscu byłyby dostępne podstawowe informacje dot. wszystkich polskich seriali internetowych z podziałem na gatunki, wzorem strony www.filmpolski.pl, czy Filmwebu. Tak powstał pomysł na bazę SERIALEINTERNETOWE.PL, gdzie widzowie mogą już znaleźć dostępne propozycje polskich seriali internetowych, tworzonych przez niezależnych twórców, a z czasem może podjąć się realizacji własnego serialu internetowego.

Strona www.serialeinternetowe.pl oprócz bycie bazą seriali, popularyzuje je wśród szerokiej publiczności oraz wspiera artystów i amatorów w tworzeniu własnych seriali internetowych poprzez ciekawe artykuły i wywiady online.

Każdy twórca serialu internetowego, może dodać swój serial do bazy wypłniając formularz dostępny na dole głównej strony i przesyłając na e-mail: kontakt@aktorembyc.pl.

Bazę stworzyła Ula Zawadzka, aktorka i reżyserka, której serial internetowy „Rozmowy z Babcią” w 2017 roku zajął 33. miejsce w Web Series World Cup z 270 nagradzanych, nominowanych i wyselekcjonowanych seriali internetowych z całego swiata.

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

GLADIATORZY Antologia tekstów Premiera 13 listopada 2020 r.

Antologia tekstów „Gladiatorzy”, ukaże się 13 listopada nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. To kolejne wyjście naprzeciw tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę

Read More...

O roli Justyny w filmie „Polot” w rozmowie z Polą Błasik

Pola Błasik to utalentowana aktorka młodego pokolenia, możecie kojarzyć ją z filmów , czy też serialu "Zakochani po uszy".

Read More...

POLOT” Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ JUŻ OD JUTRA W KINACH!

Czy miłość i pasja mogą iść w parze? Czy wspólny biznes może zabić wieloletnią przyjaźń? Na to pytanie odpowiedzą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu