#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie się w romans w trakcie pobytu na Tajlandii i dlaczego paradoksalnie kończenie znajomości stanowi dopiero jej początek… O czym jeszcze jest to pozycja? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Dakota Arizona/Zuzanna Kuniszyk – strona autorska

Jaką historię opowiada „Król ringu” Dakoty Arizony?

Podczas pobytu w Tajlandii Harper wdaje się w romans z tajemniczym Ezrą. Choć zaczynają pałać do siebie głębszym uczuciem, ich drogi się rozchodzą. Kiedy dziewczyna wraca do Miami, chłopak całkowicie zrywa z nią kontakt i kończy znajomość.

Żeby wyleczyć się z utraconej miłości, Harper nawiązuje relację z poznanym na imprezie Gunnarem – kickbokserem. Gdy wydaje jej się, że zapomniała o Ezrze, ten ponownie wkracza w jej życie jako przeciwnik Gunnara w walce – oficjalnie mają zmierzyć się w ringu, nieoficjalnie rozpoczynają pojedynek o serce Harper. Jakby tego było mało, na horyzoncie pojawia się również niejaka Nancy, która znacząco komplikuje i tak niełatwą sytuację.

Kogo ostatecznie wybierze Harper? Podąży za sercem czy za rozumem? Co zyska, a co straci w wyniku tego, co się wydarzy?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, jakim jest Wydawnictwo Plectrum i został wykorzystany na potrzeby przygotowania tekstu promocyjnego, który jest jednym z serii #wtonacjipromocji. I wspomnimy jeszcze, że tytuł będziecie mogli nabyć w księgarniach w całej Polsce od 1 lipca 2022 roku.

fot. Dakota Arizona/Zuzanna Kuniszyk – strona autorska

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście siedemdziesiąt stron i została oprawiona w miękką okładkę. Książka ta należy do takiego gatunku, jak literatura obyczajowa, romans. Tak jak wspominaliśmy, nabyć będziecie ją mogli już za kilka dni, a tymczasem raz jeszcze przypomnimy, że mówimy o literackim debiucie autorki, która do tej pory uprawiała sporty walki, takie jak brazylijskie jiu-jitsu i MMA. Dodamy, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorką, jak i recenzja „Króla ringu”, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony.

fot. Justyna Es – Grafik

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu