#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie się w romans w trakcie pobytu na Tajlandii i dlaczego paradoksalnie kończenie znajomości stanowi dopiero jej początek… O czym jeszcze jest to pozycja? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Dakota Arizona/Zuzanna Kuniszyk – strona autorska

Jaką historię opowiada „Król ringu” Dakoty Arizony?

Podczas pobytu w Tajlandii Harper wdaje się w romans z tajemniczym Ezrą. Choć zaczynają pałać do siebie głębszym uczuciem, ich drogi się rozchodzą. Kiedy dziewczyna wraca do Miami, chłopak całkowicie zrywa z nią kontakt i kończy znajomość.

Żeby wyleczyć się z utraconej miłości, Harper nawiązuje relację z poznanym na imprezie Gunnarem – kickbokserem. Gdy wydaje jej się, że zapomniała o Ezrze, ten ponownie wkracza w jej życie jako przeciwnik Gunnara w walce – oficjalnie mają zmierzyć się w ringu, nieoficjalnie rozpoczynają pojedynek o serce Harper. Jakby tego było mało, na horyzoncie pojawia się również niejaka Nancy, która znacząco komplikuje i tak niełatwą sytuację.

Kogo ostatecznie wybierze Harper? Podąży za sercem czy za rozumem? Co zyska, a co straci w wyniku tego, co się wydarzy?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, jakim jest Wydawnictwo Plectrum i został wykorzystany na potrzeby przygotowania tekstu promocyjnego, który jest jednym z serii #wtonacjipromocji. I wspomnimy jeszcze, że tytuł będziecie mogli nabyć w księgarniach w całej Polsce od 1 lipca 2022 roku.

fot. Dakota Arizona/Zuzanna Kuniszyk – strona autorska

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście siedemdziesiąt stron i została oprawiona w miękką okładkę. Książka ta należy do takiego gatunku, jak literatura obyczajowa, romans. Tak jak wspominaliśmy, nabyć będziecie ją mogli już za kilka dni, a tymczasem raz jeszcze przypomnimy, że mówimy o literackim debiucie autorki, która do tej pory uprawiała sporty walki, takie jak brazylijskie jiu-jitsu i MMA. Dodamy, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorką, jak i recenzja „Króla ringu”, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony.

fot. Justyna Es – Grafik

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ELVIS WIELKI POWRÓT KRÓLA ROCK’N’ROLLA JUŻ 28 WRZEŚNIA NA BLU-RAY™ I DVD

Baz Luhrmann, jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów w Hollywood powraca z nowym filmem! W charakterystycznym dla siebie stylu, który idealnie pasuje

Read More...

Pełen nowości, porywający repertuar kin Helios!

Piątek to jeden z najbardziej filmowych dni tygodnia, a ten najbliższy będzie obfitował w moc wyczekiwanych premier. Na ekranach kin Helios

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Symbioza” to dostępny na platformie Audioteka serial audio, w którym usłyszymy między innymi głosy Bartłomieja Topy i Mariana Opani, którzy odegrali swoje role lepiej niż świetnie.

Pozornie niemożliwa przyjaźń okazuje się być początkiem ciekawej przygody. Dwóch mężczyzn, których połączyło pragnienie wolności. Janek (Bartłomiej Topa) to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu