Helios zaprasza na filmową noc strachu!

In Aktualności, Kino

W piątek, 31 marca sieć kin Helios zaprasza na Maraton Strachu, który nie pozostawi obojętnym żadnego fana horrorów. Tego dnia odbędzie się pełna strachu uczta filmowa, z długo wyczekiwaną premierą filmu „PUCHATEK: KREW I MIÓD”!

Na pierwszy ogień pójdzie właśnie ta przerażająca nowość. Krzyś powinien wiedzieć, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu… Po krótkiej przerwie widzowie uciekną z lasu na wodę w przedpremierowym „RAFA: OSACZONE”, gdzie stawią czoła najskrytszym lękom. Dalej będzie już tylko mroczniej! Najpierw za sprawą wyprodukowanego przez twórców Krzyku i Suspirii, horroru „OBŁĄKANA”, a na koniec produkcja „FURIE” dostarczy wszystkim obezwładniającego poczucia grozy aż do ostatniej sceny.

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pełen strachu seans z czterema przerażającymi horrorami! Zestaw filmów dobrany przez sieć z pewnością przyprawi o autentyczny dreszcz emocji każdego fana mocnych wrażeń na wielkim ekranie.

Start: 31.03.2023, godz. 23:00

W programie:

  • PUCHATEK: KREW I MIÓD (PREMIERA!)
  • RAFA: OSACZONE (PRZEDPREMIERA)
  • OBŁĄKANA
  • FURIE

Opcja zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF „Maraton Strachu” jest już dostępna na stronie: www.helios.pl/nmf_strachu, w aplikacji mobilnej, a także w kasach kin Helios w całej Polsce. Czy starczy Wam odwagi na TAKI seans?Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 53 kinami mającymi łącznie 296 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu