Inside Seaside: Nowe Brzmienia w AmberExpo dzień drugi.

In Galerie, Muzyka, Wydarzenia

Tradycyjne festiwale muzyczne w Polsce zazwyczaj odbywają się latem, ale Inside Seaside postanowiło wyjść poza utarte szlaki, oferując festiwalowy raj również w chłodniejsze miesiące.

Dwudniowe święto dźwięków odbyło się w zaadaptowanych do tego celu przestrzeniach AmberExpo, które zapewniły idealne warunki dla uczestników, niezależnie od kapryśnej listopadowej pogody.

W ciągu dwóch dni na trzech różnorodnych scenach pojawiło się imponujące 30 zespołów, z których pierwszą dwunastkę ogłoszono już przed festiwalem. Wśród nich znaleźli się artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne, od elektroniki po rock i jazz. Inside Seaside miało ambicję zapełnienia lukę w polskim kalendarzu festiwalowym, oferując wyjątkowe połączenie różnorodności dźwięków, które znane są z europejskich marek festiwalowych, takich jak Iceland Airwaves czy Sonar.

Elektroniczne rytmy, energetyczne brzmienia rocka i mistyczne dźwięki jazzu przemieszały się w jednym magicznym kolażu dźwięków. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło zarówno miłośników znanych artystów, jak i odkrywców nowych talentów muzycznych.

Inside Seaside to nie tylko festiwal, to także krok w nowy rozdział w historii polskiej sceny muzycznej. Wprowadzenie takiego halowego wydarzenia w listopadzie to odważny ruch organizatorów, który z pewnością przyczyni się do zróżnicowania krajobrazu festiwalowego w Polsce.

Gdańsk przez dwa dni zamienił się w epicentrum dźwięków, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników. Inside Seaside to nie tylko festiwal muzyczny, to doświadczenie, które pozostawiło trwałe piętno w sercach melomanów. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji, która zapewne przyniesie jeszcze więcej fascynujących odkryć muzycznych.

Zobacz naszą relację z drugiego dnia festiwalu fot. Aneta Czarnocka-Kanik 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Spektakularne widowisko „RENAISSANCE: A Film by Beyoncé” na ekranach Heliosa

Sieć kin Helios zaprasza na porywający seans z wielką gwiazdą współczesnej muzyki – wszechstronnie utalentowaną Beyoncé. Najnowszy dokument o

Read More...

IFPI prezentuje badanie dotyczące postaw odbiorców muzyki wobec sztucznej inteligencji. Ludzka kreatywność pozostaje kluczowa w dobie muzyki produkowanej przez sztuczną inteligencję – potwierdzają odbiorcy muzyki

Międzynarodowa organizacja reprezentująca branżę nagraniową na świecie – IFPI – opublikowała wnioski z przeprowadzonego po raz pierwsze badania dotyczącego

Read More...

„Chłopi” przekraczają 1,5 miliona widzów!

„Chłopi” w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana to zdecydowanie najpopularniejszy polski film od czasu pandemii, która na nowo

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu