Dylan Sprayberry – gwiazda Teen Wolfa na Warsaw Comic Conie

In Aktualności, Wydarzenia

Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów serialu MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Do Warszawy przyjedzie Dylan Sprayberry, czyli serialowy Liam Dunbar – jeden z głównych bohaterów serii.

Aktor będzie jedną z 20 międzynarodowych gwiazd trzeciej edycji Warsaw Comic Conu. Wcześniej organizatorzy zapowiedzieli też udział Cody’ego Saintgnue, który w Teen Wolfie wciela się w rolę Bretta Talbota, a także gwiazd z takich produkcji, jak: Gra o Tron, Piraci z Karaibów, Riverdale, The Flash i The 100. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, w Ptak Warsaw Expo.

Dylan Sprayberry, niespełna 20-letni Amerykanin, znany jest z ról młodego Clarka Kenta w filmie o Supermanie – Człowiek ze stali oraz Liama w serialowym hicie MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Aktor ma na swoim koncie dwie nominacje do nagrody Saturna w kategorii “Najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w serialu telewizyjnym”.

Podczas Warsaw Comic Conu Dylan weźmie udział w sesjach Q&A, będzie pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Impreza będzie również okazją do spotkania z innymi międzynarodowymi gwiazdami filmów i seriali. Będą wśród nich: Amerykański aktor charakterystyczny Martin Klebba (m.in. Marty z filmowej serii “Piraci z Karaibów”), Amerykanka Michelle Harrison (Nora Allen z “The Flash”), kanadyjski aktor Richard Harmon (John Murphy z “The 100”), Brytyjczyk Kristian Nairn (Hodor z “Gry o tron”), Australijczyk Conan Stevens (“Góra” z “Gry o tron”), Brytyjska aktorka Kerry Ingram (Shireen Baratheon z “Gry o tron”), Amerykanin Sam J. Jones (Flash Gordon z “Flash Gordon”), kanadyjska aktorka i piosenkarka Hayley Law (Valerie Brown z “Riverdale”), Amerykanin Trevor Stines (Jason Blossom z “Riverdale”), amerykański aktor Cody Saintgnue (Brett Talbot z “Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) i Marlon Langeland (Jonas ze “SKAM”).

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się także Good Game – Warszawskie Targi Gier i Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show z udziałem mistrza fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu