„Teściowie” – gwiazdy w komedii roku na ekranach kin Helios!

In Kino

Piątek – weekendu początek, mawiają. Czy warto spędzić go z teściami? To zależy wyłącznie od tego, czy czujemy się w ich towarzystwie komfortowo. Jeśli tak – z pewnością warto zabrać ich ze sobą na piątkową premierę do kina Helios! Film „Teściowie” to nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel!

Jak wiadomo, nerwowe sytuacje cechują każdą rodzinę, ale przesadna kumulacja emocji może skończyć się naprawdę nieprzewidywalnie! Motyw wesela, nieuniknionych konfrontacji, zderzenie dwóch światów, a w centrum zdarzeń Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna oraz Adam Woronowicz. Oto mariaż idealny i rewelacyjne preludium do obśmiania się do łez!

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni dosłownie wszystko – pochodzenie, status, zasobność portfela, gust… Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się wydarzyło? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort?

„Teściowie” – na ekranach kin Helios!

Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się jednak w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele przemienia się w wielką, szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak najważniejszych uczestników, czyli młodej pary…

„Teściowie” to komedia smaczna pod każdym względem, zarówno fabuły, jak i obsady aktorskiej, stanowiąca świetną propozycję na piątkowy (i nie tylko!) wieczór w kinie Helios. W bilety warto zaopatrzyć się już teraz na stronie www.helios.pl/tesciowie, zyskując gwarancję dobrego miejsca w sali oraz najbardziej korzystnej ceny!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Anna Krystaszek: Klucz do wydania powieści? Trzeba pisać codziennie

– Oczywiste jest, że nieco się obawiam negatywnych opinii. Jednak jest pewnie powiedzenie, że tylko głupiec się nie boi.

Read More...

#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom

Read More...

#wtonacjipromocji: „Tokio vice”, czyli czas odkryć brutalną twarz Japonii!

Tym razem w serii #wtonacjipromocji prezentujemy Wam publikację Jake’a Adelsteina. Prawdą jest, że została wydana w 2009 roku, lecz

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu