„Teściowie” – gwiazdy w komedii roku na ekranach kin Helios!

In Kino

Piątek – weekendu początek, mawiają. Czy warto spędzić go z teściami? To zależy wyłącznie od tego, czy czujemy się w ich towarzystwie komfortowo. Jeśli tak – z pewnością warto zabrać ich ze sobą na piątkową premierę do kina Helios! Film „Teściowie” to nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel!

Jak wiadomo, nerwowe sytuacje cechują każdą rodzinę, ale przesadna kumulacja emocji może skończyć się naprawdę nieprzewidywalnie! Motyw wesela, nieuniknionych konfrontacji, zderzenie dwóch światów, a w centrum zdarzeń Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna oraz Adam Woronowicz. Oto mariaż idealny i rewelacyjne preludium do obśmiania się do łez!

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni dosłownie wszystko – pochodzenie, status, zasobność portfela, gust… Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się wydarzyło? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort?

„Teściowie” – na ekranach kin Helios!

Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się jednak w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele przemienia się w wielką, szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak najważniejszych uczestników, czyli młodej pary…

„Teściowie” to komedia smaczna pod każdym względem, zarówno fabuły, jak i obsady aktorskiej, stanowiąca świetną propozycję na piątkowy (i nie tylko!) wieczór w kinie Helios. W bilety warto zaopatrzyć się już teraz na stronie www.helios.pl/tesciowie, zyskując gwarancję dobrego miejsca w sali oraz najbardziej korzystnej ceny!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: „Roksana Węgiel odkrywa magię w piosence 'Mavka i Duch Lasu’

W ostatnich latach Roksana Węgiel zaskakiwała nas swoim niezwykłym talentem wokalnym i zdolnościami scenicznymi. Teraz jednak młoda artystka postanowiła

Read More...

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu