#wtonacjipromocji: „Trauma”, czyli pokaz, jak młodzi pisarze mogą szturmem zdobywać rynek

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam powieść Natalii Kostrzyckiej. Autorka udowodniła, że można zaprezentować historię z perspektywy bohaterki, do której nie nawiązuje się za często w innych utworach literackich. Choć autorka należy do grona tzw. młodych pisarek i pisarzy, już prezentuje, jak można szturmem zdobywać literacki rynek.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Jaką historię opowiada „Trauma” Natalii Kostrzyckiej?

Kontynuacja powieści „Paranoja”.

Anastazja Dolas nie może się pozbierać po stracie męża. Próbuje dowiedzieć się, kto stoi za jego śmiercią. Poznanie prawdy okazuje się trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Kolejne odkrywane tajemnice Piotra coraz bardzie ją niepokoją. Czy rzeczywiście znała swojego męża? Czy jego śmierć była przypadkowa? A może ktoś to zaplanował?

Żeby odciąć się od tego, Anastazja zamieszkuje w Jastrzębiej Górze, ale przeszłość znów daje o sobie znać i dopada ją w najmniej oczekiwany sposób. Kamil, brat Piotra, przyznaje się do zabójstwa, Anastazja nie wierzy, że to on stoi za śmiercią jej męża.

Do akcji wkracza adwokat Tymon. Mężczyzna stara się pomóc Anastazji, ale coraz bardziej oddalają się od poznania prawdy. Para szybko się do siebie zbliża, ale gdy okazuje się, że mężczyzna nie był z Anastazją szczery, a jego pojawienie się nie było przypadkowe, kobieta zaczyna podejrzewać, że Tymon chce ją wykorzystać.

Czy Anastazji grozi niebezpieczeństwo?

NIKT NIE MOŻE CIĘ TAK ZRANIĆ JAK OSOBY, KTÓRYM DECYDUJESZ SIĘ ZAUFAĆ.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Kim jest Natalia Kostrzycka?

To 25-latka z Torunia. Zadebiutowała w 2021 roku powieścią pt. „Paranoja”. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła w wieku zaledwie kilku lat, nigdy nie porzucając tej pasji. Oprócz pisania uwielbia także czytać książki i oglądać filmy. Jej ulubiony gatunek to thriller.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo BookEdit i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce. I premiera miała miejsce 15 listopada tego roku.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście dziesięć stron, a także została oprawiona w miękką okładkę. Poza tym można tę pozycję również kupić na nośniki e-book’owe, takie jak EPUB, MOBI i PDF. Została wydana w języku polskim. Jednak dlaczego zaczynamy reklamować serię Natalii Kostrzyckiej od drugiej części, a nie od „Paranoi”? Odpowiedź na to pytanie pojawi się w wywiadzie z autorką, który na dniach pojawi się na naszej stronie. Dlatego zapraszamy Was do śledzenia wtonacjikultury.pl.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu