„Za duży na bajki” – nowość na ekranach kin Helios!

In Kino

Dorastanie to burzliwy moment w życiu każdego człowieka, ale też i jego najbliższego otoczenia. Kino podejmuje co jakiś czas ten temat… „Za duży na bajki” skradnie serca nastolatków oraz ich rodziców, jest to bowiem opowieść o budzącej się wrażliwości chłopca, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. 

Turniej, kasa i psychofanki – to życiowe PIRYTETY jak mówi dziesięcioletni Waldek, główny bohater filmu. Kiedy jest już na dobrej drodze do realizacji swoich życiowych celów, mając do tego wsparcie ukochanej, choć nadopiekuńczej mamy, pojawia się ona… cała na kolorowo – ciotka Mariolka!

„Za duży na bajki” – już na ekranach kin Helios!

Waldek zostaje pod jej opieką na czas nieobecności mamy, która boryka się z ciężką chorobą. Od tej pory życie chłopca będzie musiało nabrać nieco innego tempa… Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej… Ekscentryczna ciotka wnosi wiele kolorów i dyscypliny do życia Waldka i to właśnie dzięki nim chłopiec zyska coś więcej niż wygraną w turnieju.

Młodzi bohaterowie filmu nie mają łatwo, ale udowodnią, że #DzieciMająMoc. W role Waldka, Staszka i Delfiny wcieliły się wschodzące gwiazdy kina: Maciek Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. Na wielkim ekranie wspierać ich będą: Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski.

„Za duży na bajki” to idealna propozycja na rodzinną wizytę w kinie. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse już od najbliższego piątku, 18 marca. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/zaduzy. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu