„Za duży na bajki” – nowość na ekranach kin Helios!

In Kino

Dorastanie to burzliwy moment w życiu każdego człowieka, ale też i jego najbliższego otoczenia. Kino podejmuje co jakiś czas ten temat… „Za duży na bajki” skradnie serca nastolatków oraz ich rodziców, jest to bowiem opowieść o budzącej się wrażliwości chłopca, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. 

Turniej, kasa i psychofanki – to życiowe PIRYTETY jak mówi dziesięcioletni Waldek, główny bohater filmu. Kiedy jest już na dobrej drodze do realizacji swoich życiowych celów, mając do tego wsparcie ukochanej, choć nadopiekuńczej mamy, pojawia się ona… cała na kolorowo – ciotka Mariolka!

„Za duży na bajki” – już na ekranach kin Helios!

Waldek zostaje pod jej opieką na czas nieobecności mamy, która boryka się z ciężką chorobą. Od tej pory życie chłopca będzie musiało nabrać nieco innego tempa… Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej… Ekscentryczna ciotka wnosi wiele kolorów i dyscypliny do życia Waldka i to właśnie dzięki nim chłopiec zyska coś więcej niż wygraną w turnieju.

Młodzi bohaterowie filmu nie mają łatwo, ale udowodnią, że #DzieciMająMoc. W role Waldka, Staszka i Delfiny wcieliły się wschodzące gwiazdy kina: Maciek Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. Na wielkim ekranie wspierać ich będą: Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski.

„Za duży na bajki” to idealna propozycja na rodzinną wizytę w kinie. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse już od najbliższego piątku, 18 marca. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/zaduzy. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu