KOLOROFONIA NIE ŚPI

In Muzyka

Po dwóch latach od ostatniego wydawnictwa i blisko czterech od drugiej długogrającej płyty KOLOROFONIA powraca z nowym albumem zatytułowanym DOBRE WIEŚCI. 

Płyta wstępnie dostępna tylko w formie CD trafia do sieci, podobnie jak drugi album, dokładnie na Mikołajki. 

Na przestrzeni ostatniego roku na kanale YouTube znalazły się wszystkie dotychczasowe single, jak i część nowego repertuaru w formie koncertowej. 

Wraz z płytą powraca również internetowa audycja KOLOROWIZJA, która od czterech lat, czyli czasów drugiego albumu, pomaga promować tę twórczość nie tylko poprzez YouTube, czy TikTok, ale ponownie i Facebook, od którego zaczynała. 

Również koncerty, których publiczność składa się po części z Polonii, podobnie jak audycje, organizowane są w formie biletowanych transmisji na żywo. 

KOLOROFONIA to Michał Kisielewski, pomysłodawca, autor tekstów, a także twarz i głos tego projektu oraz Albert Toruński, autor muzyki, zarówno na płytach, jak i w audycjach, odpowiedzialny za warstwę muzyczną tego przedsięwzięcia. 

Link do albumu w sieci: https://mugo.lnk.to/DobreWiesci

Na koncie ma dwa długogrające albumy: 

PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ [2015] 

TO JEST MUZYKA, KTÓREJ SŁUCHA SIĘ GŁOŚNO [2018] 

oraz dwa mini wydawnictwa, które ukazały się między albumami: 

2K16 EP [2016] 

7 EP [2020] 

Pod koniec 2022 roku ukazuje się trzecia płyta pt. DOBRE WIEŚCI, której podtytuł DOBRYCH WIEŚCI CZĘŚĆ PIERWSZA zapowiada kontynuację mającą pojawić się dużo szybciej, niż miało to miejsce w przypadku wcześniejszych pozycji w dyskografii. 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu