Nowości HBO Dokument Mallory

In Kino
Nowości HBO Dokument Mallory

Nowości HBO Dokument Mallory

Już od dziś na HBO możemy obejrzeć kontrowersyjny dokument Mallory. Jest on nakręcony w Czechach przez reż. Helenę Trestikovą. Produkcja została wyróżniona Nagrodą Festiwalową na MDD w Karlowych Warach. Dokument opowiada o problemach Mallory, które rozpoczęły się przez zażywanie używek. Pokazuje ten problem z zupełnie innej strony. Zapraszam do obejrzenia tego filmu – Nowości HBO Dokument Mallory.

„Kiedy krew cieknie, wydaje się ze problemy znikają. Potrzebuje pewności, czuję się jak w pułapce.” – to jedno, z przemyśleń bohaterki Mallory.

Nowości HBO Dokument Mallory – O filmie

Nowości HBO Dokument MalloryFilm na HBO jest dostępny do 01.06.2022 od dziś! Trwa 97 min i jest odpowiedni dla osób powyżej 15 roku życia. Opowiada o trudnościach ludzkich, pechowej Mallory, która rozpoczęła swoją złą passę od przygody z narkotykami. Produkcja obrazowo została przekazana w taki sposób, że niekiedy mamy wrażenie oglądania prywatnych nagrań i wideo, których nie powinniśmy widzieć. Pokazuje bardzo prywatne sceny przemyśleń i czynów bohaterki z okresu 13 lat. Również na światło dzienne ukazane jest złe traktowanie byłych narkomanów przez bliskich, ale i zupełnie obce osoby.  Jest to naprawdę dobry dokument, pokazujący problem używek od zupełnie innej strony.

Opis ze strony HBO:

„Bohaterka obrazu Mallory, nigdy nie miała łatwego życia. Uzależniona od narkotyków dziewczyna zaszła niespodziewanie w ciąże. Po urodzinach syna starała się ze wszystkich sił skończyć z nałogiem. Marzeniem kobiety było znalezienie prawdziwego domu dla siebie i dziecka. Chciała zapomnieć o mrocznej przeszłości i zacząć życie na nowo. Z czasem udało jej się wyjść na prostą. Skończyła szkołę i znalazła pracę, w której może pomagać innym zagubionym ludziom. Inspirujący dokument, który udowadnia, ze człowiek jest w stanie poradzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Jego bohaterce udało się, dzięki ogromnej determinacji i samozaparciu, zerwać z niszczącym nałogiem i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i syna. Nagrodzona Europejską Nagrodą Filmową, doświadczona dokumentalistka Helena Trestikova śledzi przez 13 lat poczynania Mallory i pokazuje jej niełatwą, pełną przeciwności drogę do lepszego życia.”

Nowości HBO Niczym Tchnienie – poprzedni warty obejrzenia dokument

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu