Warsaw Comic Con 2019 – Największy konwent popkultury w Europie

In Galerie

WARSAW COMIC CON – V edycja największego festiwalu popkultury w Polsce odbyła  się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Na uczestników wydarzenia czekały m.in spotkania z autorami książek i komiksów, gwiazdami m.in. Ianem Somerhalderem z The Vampire Diaries, Andrew Scottem z Sherlocka, Holland Roden z Teen Wolf, strefy tematyczne filmów i seriali, efektowne konkursy Cosplay, turnieje gier, koncerty i fantastyczne comicconowe stoiska.

Warsaw Comic Con to wielkie święto fanów popkultury: cosplayerów, graczy, miłośników seriali, filmów i komiksów. To okazja do poznania innych fanów, a także zakupów fantastycznych gadżetów, książek czy komiksów.

Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia !!!

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Anna Krystaszek: Klucz do wydania powieści? Trzeba pisać codziennie

– Oczywiste jest, że nieco się obawiam negatywnych opinii. Jednak jest pewnie powiedzenie, że tylko głupiec się nie boi.

Read More...

#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom

Read More...

#wtonacjipromocji: „Tokio vice”, czyli czas odkryć brutalną twarz Japonii!

Tym razem w serii #wtonacjipromocji prezentujemy Wam publikację Jake’a Adelsteina. Prawdą jest, że została wydana w 2009 roku, lecz

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu