“Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat” – wywiad z Pauliną Kulas

In Muzyka, Wywiady

Paulina Kulas to młoda artystka, która także jest aktorką zadebiutowała niedawno utworem “Dookoła”.

Debiutancki singel „Dookoła”jest delikatną kompozycją, płynnie przechodzącą w mocne, hipnotyzujące brzmienie, które od razu skłania do refleksji.Opowiada historię o nas samych, o tym jak się czujemy,kiedy dopada nas trudna chwila. Opisuje sytuację, kiedy gubimy nasz wszechświat. Wtedy skupiamy się mocno na sobie, nie zwracając uwagi jak pod wpływem samotności, wewnętrznie zmienia się nasze ciało. Wtedy nie zastanawiamy się już nad tym co dzieje się Dookoła!

Z tej okazji udało nam się porozmawiać z wokalistką. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawych faktów na temat jej współpracy z Damianem Pietrasikiem, wiemy także jak ważna jest dla niej muzyka. Oraz m.in czy woli oko kamery czy deski teatru. To i wiele innych ciekawych informacji dowiecie się z naszej rozmowy.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu. 

„Wiedziałam, że kiedyś to zrobię, że muszę podzielić się z ludźmi muzyką, która we mnie drzemie, a dzięki tworzeniu jejczuję, że każda emocja przepływa. Niech w końcu wypłynie na powierzchnię i da się usłyszeć.”–wspomina artystka.„Lubimy czuć ciepło drugiej osoby przy naszym boku, jej oddech, dotyk. Wtedy jesteśmy silniejsi, pełni radości. Jakie to proste! Potrzebujemy drugiej osoby, żeby ona mogła pisać sobą nasze istnienie.”-komentuje artystka.

Paulina Kulas jest absolwentką Akademii Teatralnej w Białymstoku,na kierunku aktorskim.Karierę rozpoczynała epizodem w produkcji pt. „Diagnoza”. Aktualnie,wciela się m.in.w postać hrabianki Maliny Bujnickiej, w popularnym serialu. Grała w wielu spektaklach teatralnych oraz w produkcjach telewizyjnych.

Ma również bogatą, muzyczną przeszłość. Przez wiele lat występowała w orkiestrze „Campanella”, co pozwoliło jej zdobyć ogromne doświadczenie w śpiewie, oraz w grze na gitarze. Tekst do debiutanckiego utworu „Dookoła” stworzyła z kompilacji różnych wierszy Urszuli Zielińskiej, muzykę zaś skomponowała sama.

Nad produkcją czuwał Damian Pietrasik –uznany kompozytor, producent oraz założyciel Quality Studio w Warszawie. Obecnie Paulina pracuje nad kolejnymi kompozycjami, które ukażą się wkrótce!

Facebook: https://www.facebook.com/PaulinaKulasOfficial/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ELVIS WIELKI POWRÓT KRÓLA ROCK’N’ROLLA JUŻ 28 WRZEŚNIA NA BLU-RAY™ I DVD

Baz Luhrmann, jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów w Hollywood powraca z nowym filmem! W charakterystycznym dla siebie stylu, który idealnie pasuje

Read More...

Pełen nowości, porywający repertuar kin Helios!

Piątek to jeden z najbardziej filmowych dni tygodnia, a ten najbliższy będzie obfitował w moc wyczekiwanych premier. Na ekranach kin Helios

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Symbioza” to dostępny na platformie Audioteka serial audio, w którym usłyszymy między innymi głosy Bartłomieja Topy i Mariana Opani, którzy odegrali swoje role lepiej niż świetnie.

Pozornie niemożliwa przyjaźń okazuje się być początkiem ciekawej przygody. Dwóch mężczyzn, których połączyło pragnienie wolności. Janek (Bartłomiej Topa) to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu