„W tych piosenkach chciałam pokazać siebie” – wywiad z Karoliną Szczurowską o debiutanckiej płycie.

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Karolina Szczurowska debiutuje albumem zatytułowanym Karo Szczurowska, którym rozpoczyna nowy etap na swojej drodze muzycznej.

Za produkcję płyty odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop.

Karolinę możecie pamiętać z pierwszej edycji The Voice Kids gdzie pod opieką Dawida Kwiatkowskiego  szlifowała swój wokal. Choć nie wygrała TVK to jej kariera muzyczna nabrała tempa. Mogliśmy usłyszeć jej utwory takie jak Poranna –  w duecie z Antkiem Smykiewiczem czy też  Jestem tu dla Ciebie w duecie z Alicją Sękowską.

W kolejnym wywiadzie z nami Karolina zdradziła nam m.in  jak wyglądała jej praca nad płytą, co było najtrudniejsze i czy odnalazła swoją ścieżkę muzyczną.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu :

22 stycznia 2021 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiej płyty Karo Szczurowska, na której znalazło się aż 10 pozycji. Co ciekawe, wraz z jej krążkiem, ukazał się również klip. Artystka włożyła w krążek  bardzo dużo pracy i serca, a efekty słychać na płycie którą Wam polecamy.

Za produkcję płyty odpowiada Grzegorz Stasiuk, znany ze współpracy m.in. z Maciejem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i wspomnianego Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop.

„Ta płyta to opis i zbiór wszystkich moich myśli, które udało mi się przelać na papier. Teraz moim największym marzeniem jest to, aby w jakiś sposób słuchacz odnalazł w tym siebie.” – Karo Szczurowska.

Karo Szczurowska to 18-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Była częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Jest też kompozytorką i autorką tekstów.

W lipcu 2020 premierę miał klip do utworu „Czekam na znak”, który sama napisała i skomponowała.  W sierpniu do stacji radiowych trafił utwór „Poranna” – duet z Antkiem Smykiewiczem. W grudniu ukazał się jej świąteczny utwór, pt. „Jestem tu dla Ciebie”, który nagrała razem z Alicją Sękowską.  Ostatnim singlem promującym płytę jest utwór pt. ‚Uciekaj”.


http://www.soundline.biz/KaroSzczurowska

Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to, aby spełniać się muzycznie.

Tracklista:

  1. Uciekaj                                                         2:58
  2. Zielone światło                                          3:12
  3. Poranna                                                       3:04
  4. Niecodzienna                                             3:30
  5. Czekam na znak                                        3:26
  6. Taka Ja                                                        3:07
  7. Pamiętaj, kim jesteś                               3:34
  8. Przebudzenie                                             3:28
  9. Chcę, byś wiedziała                                 4:15
  10. Waiting for sign                                       3:25

➡️ FB https://www.facebook.com/Karolina-Szczurowska-1193991844067032 

➡️ IG https://www.instagram.com/karolina.szczurowska/

➡️ YT https://www.youtube.com/channel/UC8H0iRq7QmaSvZluZsIYQ1A

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Autobiografia Willa Smitha – “Will”

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada

Read More...

REMINISCENCJA już na DVD i Blu-ray!

Kinowy debiut Lisy Joy, reżyserki serialu Westworld. Nominowany do Oscara Hugh Jackman oraz gwiazda Diuny Rebecca Ferguson, przeniosą nas do przyszłości, w

Read More...

Pan Lodowego Ogrodu 3

Do księgarń trafił właśnie 3. tom nowego wydania klasycznej powieści Jarosława Grzędowicza. „PAN LODOWEGO OGRODU 3” Jarosława Grzędowicza Pierwszy tom

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu