Wieczór VIP, ekskluzywny udział w gali i wejście za kulisy Bestsellerów Empiku 2021 – startują specjalne konkursy dla klientów.

In Aktualności, Wydarzenia

Do gali wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2021 pozostał niecały miesiąc. 15 lutego jedno z najważniejszych kulturalnych wydarzeń roku będzie gościć nominowanych do nagród literackich, muzycznych i filmowych, a na scenie zaprezentują się na żywo najpopularniejsi polscy artyści w unikalnych aranżacjach znanych utworów.

W tym roku, szansę na udział w tej wielkiej produkcji telewizyjnej będą mieli także klienci Empiku. W rozpoczętym właśnie specjalnym konkursie można wygrać ekskluzywny wieczór VIP, zaproszenia na galę oraz karty podarunkowe na zakupy. Kolejna okazja do zdobycia unikalnych wejściówek za kulisy wydarzenia pojawi się 1 lutego, w ramach startu głosowania na pierwszą w historii Bestsellerów Nagrodę Publiczności.

Użytkownicy Empik Premium zyskują więcej

fot.materiały prasowe

Już od 17 stycznia klienci Empik Premium mogą wziąć udział w konkursie „Wygraj podwójne zaproszenie na VIP wieczór!”. Na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na galę Bestsellery Empiku 2021 – to okazja do osobistego spotkania ulubionych artystów oraz największych polskich gwiazd. Konkurs trwa do końca miesiąca.

Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy w dniach 17-31 stycznia dokonać zakupu w Empiku (w salonach lub sklepie internetowym) za minimum 50 zł, a następnie wejść na stronę www.empik.com/bestselleryempiku-konkurs i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/-eś wygrać wyjątkowy wieczór z Bestsellerami Empiku?”. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi Empik przewidział aż trzy rodzaje nagród:

  • dla klientów Empik Premium – wieczór VIP dla dwojga, obejmujący: kolację i nocleg w apartamencie 5-gwiazdkowego hotelu wraz ze śniadaniem, przejazd luksusowym autem i udział w gali live w studiu TV,
  • dla klientów Empik Premium Free – 2 podwójne zaproszenia na galę live w studiu TV, nocleg w dwuosobowym pokoju 5-gwiazdkowego hotelu oraz 6 kart prezentowych o wartości 300 zł.

Pierwsza w historii Nagroda Publiczności

Konkurs dla użytkowników programów Empik Premium i Empik Premium Free to nie jedyna okazja do zdobycia unikalnych zaproszeń na coroczną galę rozdania statuetek dla najpopularniejszych twórców. 1 lutego wystartuje głosowanie na Nagrodę Publiczności. Spośród wszystkich nominowanych w 12 kategoriach użytkownicy aplikacji mobilnej Empik wybiorą swojego faworyta – top topów, bestsellera bestsellerów. Każdy będzie mógł oddać w sumie 12 głosów podczas trwania akcji – po jednym w każdej z kategorii. Wszyscy, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, będą mieli szansę na wygranie jednego z 3 podwójnych zaproszeń na plan wielkiej produkcji telewizyjnej. To będzie ekscytujący dzień w towarzystwie największych gwiazd – od prób, aż do samej gali Bestsellerów Empiku na żywo. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 lutego.

O tym, do kogo powędrują statuetki Bestsellerów i Odkryć Empiku 2021, dowiemy się już 15 lutego. Transmisja wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 20:15, natomiast o 19:45 wystartuje streaming online z relacją zza kulis, który będzie można śledzić na kanałach Empiku na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTube oraz na platformie Empik.com i w aplikacji mobilnej Empik. Szczegóły dostępne są na stronie Empik.com/BestselleryEmpiku.

Bestsellery Empiku 2021 już 15 lutego

Bestsellery Empiku to całoroczny plebiscyt kulturalny. Każdy wybór czy zakup w salonach stacjonarnych Empik, w sklepie online Empik.com, w aplikacji Empik Go, serwisach Empik Music, Empik Bilety i Going. to głos oddany na konkretną książkę, audiobook, podcast, film, muzyczny album i utwór oraz wydarzenie live. Skala głosowania sprawia, że od 1999 roku Bestsellery Empiku stanowią wyznacznik najważniejszych zjawisk i trendów rodzimej sceny literackiej, muzycznej i filmowej. To zarazem jedne z najbardziej demokratycznych nagród w sferze kultury i rozrywki – zwyciężają twórcy najchętniej wybieranych w danym roku dzieł. Brane są pod uwagę całoroczne wyniki sprzedaży poszczególnych tytułów – na wszystkich nośnikach (np. w przypadku książek wydania papierowe i e-booki) i w różnych wydaniach (oprawa miękka, twarda, kieszonkowa). Nominacje są wyłaniane wyłącznie z grona pozycji premierowych, wydanych w danym roku kalendarzowym.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: „Roksana Węgiel odkrywa magię w piosence 'Mavka i Duch Lasu’

W ostatnich latach Roksana Węgiel zaskakiwała nas swoim niezwykłym talentem wokalnym i zdolnościami scenicznymi. Teraz jednak młoda artystka postanowiła

Read More...

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu