Wieczór VIP, ekskluzywny udział w gali i wejście za kulisy Bestsellerów Empiku 2021 – startują specjalne konkursy dla klientów.

In Aktualności, Wydarzenia

Do gali wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2021 pozostał niecały miesiąc. 15 lutego jedno z najważniejszych kulturalnych wydarzeń roku będzie gościć nominowanych do nagród literackich, muzycznych i filmowych, a na scenie zaprezentują się na żywo najpopularniejsi polscy artyści w unikalnych aranżacjach znanych utworów.

W tym roku, szansę na udział w tej wielkiej produkcji telewizyjnej będą mieli także klienci Empiku. W rozpoczętym właśnie specjalnym konkursie można wygrać ekskluzywny wieczór VIP, zaproszenia na galę oraz karty podarunkowe na zakupy. Kolejna okazja do zdobycia unikalnych wejściówek za kulisy wydarzenia pojawi się 1 lutego, w ramach startu głosowania na pierwszą w historii Bestsellerów Nagrodę Publiczności.

Użytkownicy Empik Premium zyskują więcej

fot.materiały prasowe

Już od 17 stycznia klienci Empik Premium mogą wziąć udział w konkursie „Wygraj podwójne zaproszenie na VIP wieczór!”. Na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na galę Bestsellery Empiku 2021 – to okazja do osobistego spotkania ulubionych artystów oraz największych polskich gwiazd. Konkurs trwa do końca miesiąca.

Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy w dniach 17-31 stycznia dokonać zakupu w Empiku (w salonach lub sklepie internetowym) za minimum 50 zł, a następnie wejść na stronę www.empik.com/bestselleryempiku-konkurs i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/-eś wygrać wyjątkowy wieczór z Bestsellerami Empiku?”. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi Empik przewidział aż trzy rodzaje nagród:

  • dla klientów Empik Premium – wieczór VIP dla dwojga, obejmujący: kolację i nocleg w apartamencie 5-gwiazdkowego hotelu wraz ze śniadaniem, przejazd luksusowym autem i udział w gali live w studiu TV,
  • dla klientów Empik Premium Free – 2 podwójne zaproszenia na galę live w studiu TV, nocleg w dwuosobowym pokoju 5-gwiazdkowego hotelu oraz 6 kart prezentowych o wartości 300 zł.

Pierwsza w historii Nagroda Publiczności

Konkurs dla użytkowników programów Empik Premium i Empik Premium Free to nie jedyna okazja do zdobycia unikalnych zaproszeń na coroczną galę rozdania statuetek dla najpopularniejszych twórców. 1 lutego wystartuje głosowanie na Nagrodę Publiczności. Spośród wszystkich nominowanych w 12 kategoriach użytkownicy aplikacji mobilnej Empik wybiorą swojego faworyta – top topów, bestsellera bestsellerów. Każdy będzie mógł oddać w sumie 12 głosów podczas trwania akcji – po jednym w każdej z kategorii. Wszyscy, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, będą mieli szansę na wygranie jednego z 3 podwójnych zaproszeń na plan wielkiej produkcji telewizyjnej. To będzie ekscytujący dzień w towarzystwie największych gwiazd – od prób, aż do samej gali Bestsellerów Empiku na żywo. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 lutego.

O tym, do kogo powędrują statuetki Bestsellerów i Odkryć Empiku 2021, dowiemy się już 15 lutego. Transmisja wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 20:15, natomiast o 19:45 wystartuje streaming online z relacją zza kulis, który będzie można śledzić na kanałach Empiku na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTube oraz na platformie Empik.com i w aplikacji mobilnej Empik. Szczegóły dostępne są na stronie Empik.com/BestselleryEmpiku.

Bestsellery Empiku 2021 już 15 lutego

Bestsellery Empiku to całoroczny plebiscyt kulturalny. Każdy wybór czy zakup w salonach stacjonarnych Empik, w sklepie online Empik.com, w aplikacji Empik Go, serwisach Empik Music, Empik Bilety i Going. to głos oddany na konkretną książkę, audiobook, podcast, film, muzyczny album i utwór oraz wydarzenie live. Skala głosowania sprawia, że od 1999 roku Bestsellery Empiku stanowią wyznacznik najważniejszych zjawisk i trendów rodzimej sceny literackiej, muzycznej i filmowej. To zarazem jedne z najbardziej demokratycznych nagród w sferze kultury i rozrywki – zwyciężają twórcy najchętniej wybieranych w danym roku dzieł. Brane są pod uwagę całoroczne wyniki sprzedaży poszczególnych tytułów – na wszystkich nośnikach (np. w przypadku książek wydania papierowe i e-booki) i w różnych wydaniach (oprawa miękka, twarda, kieszonkowa). Nominacje są wyłaniane wyłącznie z grona pozycji premierowych, wydanych w danym roku kalendarzowym.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu