Muzyczna uczta w kinach Helios!

In Bez kategorii, Kino, Muzyka

Wydarzenie, które odbędzie się 22 września w wybranych kinach Helios, nosi tytuł „ANDRÉ RIEU – Znowu razem!”, ale zdecydowanie warto pokusić się o dookreślenie go słowami „Cały czas razem” ze względu na niesłabnącą popularność muzyki Mistrza, którą delektować się można po prostu bez końca!

Znany na całym świecie, dyrygujący rytmem serc między innymi za sprawą takich utworów jak walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana, André Rieu może pochwalić się ponad 40 milionami sprzedanych płyt. Na skrzypcach zaczął grać w wieku pięciu lat, a słynną Orkiestrę Johanna Straussa założył pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia. Każdy jego występ przechodzi do historii, a każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem zasługuje na miano niepowtarzalnego.

„ANDRÉ RIEU – Znowu razem!” tylko w kinach Helios


Na fanów romantycznych i przepełnionych emocjami melodii czeka 2,5-godzinny koncert kinowy. Widzowie Heliosa zobaczą najciekawszą kompilację wystąpień Andrégo i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku. Część z nich nie była dotąd pokazywana na wielkim ekranie! Ponadto André opowie widzom o ostatnich miesiącach swojej aktywności. W koncercie podziwiać również będziemy takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti i duet Los Del Río.

Fantastyczny, przestrzenny dźwięk oraz znakomita jakość obrazu sprawią, że widzowie poczują się tak, jakby zajmowali miejsce w sali koncertowej, w samym sercu muzycznych wydarzeń. Środa, 22 września, godzina 18.00, wybrane kina Helios – te szczegóły po prostu wypada wpisać w kalendarz. Bilety można nabyć na stronie www.helios.pl/znowurazem już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu