Muzyczna uczta w kinach Helios!

In Bez kategorii, Kino, Muzyka

Wydarzenie, które odbędzie się 22 września w wybranych kinach Helios, nosi tytuł „ANDRÉ RIEU – Znowu razem!”, ale zdecydowanie warto pokusić się o dookreślenie go słowami „Cały czas razem” ze względu na niesłabnącą popularność muzyki Mistrza, którą delektować się można po prostu bez końca!

Znany na całym świecie, dyrygujący rytmem serc między innymi za sprawą takich utworów jak walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana, André Rieu może pochwalić się ponad 40 milionami sprzedanych płyt. Na skrzypcach zaczął grać w wieku pięciu lat, a słynną Orkiestrę Johanna Straussa założył pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia. Każdy jego występ przechodzi do historii, a każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem zasługuje na miano niepowtarzalnego.

„ANDRÉ RIEU – Znowu razem!” tylko w kinach Helios


Na fanów romantycznych i przepełnionych emocjami melodii czeka 2,5-godzinny koncert kinowy. Widzowie Heliosa zobaczą najciekawszą kompilację wystąpień Andrégo i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku. Część z nich nie była dotąd pokazywana na wielkim ekranie! Ponadto André opowie widzom o ostatnich miesiącach swojej aktywności. W koncercie podziwiać również będziemy takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti i duet Los Del Río.

Fantastyczny, przestrzenny dźwięk oraz znakomita jakość obrazu sprawią, że widzowie poczują się tak, jakby zajmowali miejsce w sali koncertowej, w samym sercu muzycznych wydarzeń. Środa, 22 września, godzina 18.00, wybrane kina Helios – te szczegóły po prostu wypada wpisać w kalendarz. Bilety można nabyć na stronie www.helios.pl/znowurazem już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu