Dziś premiera zwiastuna i plakatu „Heaven in Hell”. Zobacz!

In Kino

Namiętność i pożądanie, któremu nie sposób się oprzeć oraz miłość, która nie miała prawa się zdarzyć. Do sieci trafił kolejny zwiastun „Heaven in Hell”.

Poprzednie trailery tej rozpalającej zmysły historii, biły rekordy popularności – ponad 15 milionów wyświetleń! Dowiedz się, jaką niespodziankę dla wielbicieli ekscytujących romansów przygotowali jego twórcy.

fot.materiały prasowe

-Czekam na każdy film, w którym wzięłam udział, ale dawno na żaden nie czekałam tak, jak na ten – mówi Magdalena Boczarska.

Prezent dla widzów na Dzień Zakochanych

„Heaven in Hell” w reżyserii Tomasza Mandesa w Polsce pojawi się w kinach 10 lutego 2023 roku. To doskonała wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiali się, na jaki film udać się do kina w Walentynki.

Żyjemy w pozornie poukładanym świecie. Jeśli nam kobietom zdarzy się wyjść ze schematów, jesteśmy oceniane, często narażane na krytykę. Nasz film nie jest manifestem, stawia jednak pytanie, czy warto iść za głosem serca, czy lepiej jednak słuchać głosu rozsądku –dodaje Ewa Lewandowska, producentka.

„Heaven in Hell” to emocjonująca historia, która przełamuje stereotypy i udowadnia, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu.

fot.materiały prasowe

O czym opowiada „Heaven in Hell”?

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

fot.materiały prasowe

O FILMIE:

Obsada: Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior.

Reżyseria: Tomasz Mandes

Zdjęcia: Bartek Cierlica PSC

W kinach od 10 lutego 2023 roku.

Producenci: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA

Koprodukcja i dystrybucja „Heaven in Hell” – Monolith Films.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu