#wtonacjirozmowy. Magdalena Żelazowska.Ta książka powstała z przyjemności i jest zbiorem tego co w Ameryce mi się podoba..

In Wywiady

Dzisiaj trochę o książce i podróżach za ocean, a wszystko to dzięki książce Magdaleny Żelazowskiej „Americana. To, co najlepsze w USA”.

Co Autorkę urzekło w Stanach Zjednoczonych? Co uważa o nim, o jego kulturze? Jacy są Amerykanie i ich domy? Czy Ameryka rzeczywiście jest taka, jaką znamy ją z filmów? Czym jest „prowincjonalna” Ameryka? Jakie są ciemne strony tego państwa? Jak żyje się Emigrantom w USA?

Obraz Ronile z Pixabay


Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w książce „Americana. To, co najlepsze w USA”. Jak Amerykanie podchodzą do życia i losu oraz skąd wzięło się to podejście? Co zaskoczyło, a co zachwyciło autorkę w tamtejszych ludziach i codziennym funkcjonowaniu z nimi? Jaki jest krajobraz, a jakie zwierzęta występujące w Stanach Zjednoczonych?

Co Autorka może powiedzieć o amerykańskim jedzeniu? Co to „Cobb salad”? Dodatkiem do wspomnień autorki zapisanych w książce może być nasza rozmowa, do której wysłuchania serdecznie zapraszam.

O Autorce:

Jak sama o sobie pisze na swoim blogu zelazowska.pl, jest dziennikarką, pisarką oraz podróżniczką. Nazywa siebie również entuzjastką świata i ludzi oraz kolekcjonerką wspomnień, ciekawych historii i drobnych życiowych przyjemności, które lubi opisywać.

O książce:

Magdalena Żelazowska stworzyła osobisty przewodnik po USA, który nie jest tylko listą miejsc i atrakcji turystycznych. Autorka mieszkając w Stanach Zjednoczonych i podróżując po niej, poszukuje przede wszystkim niepowtarzalnego nastroju.W pozycji „Americana. To, co najlepsze w USA” znajdziecie wiele praktycznych i ciekawych informacji o kraju, który jest synonimem „Zachodu”, do którego wielu z nas ciągnie.

Obraz Ryan McGuire z Pixabay

https://zelazowska.pl/

https://www.instagram.com/zelazowska.pl/

https://www.facebook.com/zelazowskap

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu