Scooby-Doo! I zgadnij kto? sezon drugi, część 1 to 151 minut świetnej zabawy nie tylko dla najmłodszych. Każdy odcinek to nowe przygody Brygady Detektywów, a towarzyszą im – wspaniałe ikony popkultury!

In DVD i Blu-ray, Recenzje

Jeśli macie ochotę obudzić w sobie wewnętrzne dziecko polecam obejrzeć Scooby Doo na DVD. Osoby urodzone w latach osiemdziesiątych zapewne zasiądą przed telewizorem z sentymentu.

W końcu grupa młodych detektywów: Fred JonesDaphne BlakeVelma Dinkley, Kudłaty Rogers i jego pies Scooby – Doo to starzy znajomi z VHS, którzy kształtowali naszą dziecięcą wyobraźnię. Gwarantuję, że po obejrzeniu tych odcinków poczujecie się młodsi i przez cały dzień będziecie nucić pod nosem: Scooby dooby doo and guess who…

fot.materiały prasowe

Każdy odcinek tej serii firmowany jest znanym nazwiskiem ze świata popkultury – zobaczymy znanego krytyka modowego – Tima Gunna, piosenkarkę country – Kacey Musgraves i wielu innych. Nie zawsze w roli pozytywnych charakterów… Ale o tym przekonacie się oczywiście na zakończenie każdego odcinka.

Brygada zawsze demaskuje złoczyńcę. Przestępca zazwyczaj wykorzystuje miejscową legendę, by stworzyć potwora, a działa – oczywiście– z żądzy pieniędzy i sławy. Na szczęście – dobro zwycięża (jeśli już chcemy doszukiwać się wychowawczych aspektów serialu). Ostatnie słowo należy jednak do „przebierańca”, który bezczelnie oświadcza: pewnie uszłoby mi to na sucho, gdyby nie te wścibskie smyki! Zero skruchy!  Zamiast tego zabawne zakończenie. I za to lubimy Scoobiego!

fot.materiały prasowe

Scooby i Kudłaty to para najbardziej tchórzliwych detektywów w historii kina, a jednocześnie duet tak zabawny, że nawet potwór nie oprze się ich urokowi. Często udaje im się go oszukać, nawet wciągając do wspólnej zabawy. Zawsze głodni, w każdych, nawet najdziwniejszych okolicznościach znajdują coś do jedzenia.

Czy jeden z najbardziej rozpoznawalnych strojów w filmach dla dzieci, czyli zielony t-shirt  i brązowe dzwony Kudłatego okażą się modowym faux pas? Czy uda się przeprowadzić jego wizerunkową rewolucję? Kto wygra zawody w jedzeniu hot-dogów na czas? I jakie  ukryte zdolności posiada Daphne? O wszystkim przekonacie się oglądając Scooby-Doo! I zgadnij kto?

Jeszcze raz zobaczcie Scoobiego i przyjaciół w akcji!

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu