Odwiedź Słoneczną stronę księżyca!

In Literatura

Weź udział w wyprawie na Słoneczną stronę księżyca! Książka Aleksandry Grabowskiej- Szych to wzruszająca opowieść pełna ciepłego humoru i optymizmu, która przekonuje, że szczęście można dostrzec w tym, co pozornie zwykłe – trzeba tylko spojrzeć z odpowiedniej perspektywy.Przekonaj się, ile pięknych chwil może się zmieścić w 66 latach życia! Historia Oli udowadnia, że tylko od ludzi zależy, jak wykorzystają dany czas. Dorastanie w siermiężnych latach PRL-u, obserwowanie fascynujących przemian gospodarczych i społecznych, korzystanie z upragnionej wolności i mierzenie się z jej konsekwencjami… Ola dojrzewa, przechodzi liczne metamorfozy i raz po raz weryfikuje swoje poglądy, a wokół niej dzieje się historia przez duże H.

Rok temu dla Oli przyszedł czas, który od dziecka ją fascynował – przyszedł czas na „i żyli długo i szczęśliwie”, tekst, który zawsze pojawiał się pod koniec bajki. Żyć w hepiendzie życia, choć przez chwilę tu i teraz, to dużo, a rok cały to wielkie szczęście. Tak, to stało się prawdą, żyli szczęśliwie.

Zaczytaj się w Słonecznej stronie księżyca i dowiedz się, jak może smakować szczęście!


O autorce:


Aleksandra Grabowska-Szych – urodzona w 1955 roku, od zawsze związana z ukochanym Poznaniem. Radczyni prawna, joginka, podróżniczka, jedynaczka, żona, matka, babcia, przyjaciółka, utopijna optymistka, ostatnio aktorka, a od niedawna pisarka. Po przejściu w 2016 roku na emeryturę postanowiła robić tylko same przyjemne rzeczy i niezmiennie jej się to udaje.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:
https://bit.ly/Sloneczna_strona_ksiezyca.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu