Niezapomniane przeżycia filmowe w kinach Helios!

In Kino

Jak mawiają… nie samymi Świętami człowiek żyje! Każdemu należy się chwila oddechu i relaksu w przedświątecznej gorączce, a o to zadba już sieć kin Helios. Na ekranach czekają na widzów filmowe prezenty spośród których każdy kinoman znajdzie coś dla siebie!

Gorąca premiera długo wyczekiwanego filmu Stevena Spielberga „West Side Story” przeniesie widzów  w czasie do roku 1957. Kinami zawładnie słynny brodwayowski musical w nowej odsłonie, ponownie odkrywając uroki młodzieńczej miłości, a także czując dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji nowojorskich gangów ulicznych.

Weekend to wyjątkowy i rodzinny czas, a jak rodzina to tylko ta pełna magii z najnowszej opowieści jaką przynosi studio Disney. „Nasze magiczne Encanto” zabiera widzów w daleką podróż do Kolumbii tętniącej kolorami, śpiewem i magią uzdrawiania. Kinomani zaprzyjaźnili się także z największym na Świecie psem o imieniu Clifford. Ten niepowtarzalny czerwony psiak zaprasza na seanse głośnym szczeknięciem. To historia, której nie możecie przegapić!

Propozycje premier filmowych w kinach Helios

Ridley Scott zaprasza wszystkich do obejrzenia tego co dzieje się za drzwiami pewnego domu… A jest nim „Dom Gucci”. Niesamowite gwiazdorskie kreacje, intryga, miłość, zdrada i tragedia w szokującej historii rodzinnego imperium! Pozostając w klimacie show biznesu nie może zabraknąć też i polskiego akcentu. Hipokryzja świata celebrytów i ujawnienie prawdy na temat tzw. „afery dubajskiej” przedstawią nam twórcy filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Wszyscy chcemy poznać prawdę, ale czy jesteśmy na nią gotowi?

Z pewnością na to co ma się wydarzyć za 6 miesięcy z naszą planetą nie są gotowi Amerykanie. A wszystko to będziemy mogli zobaczyć w najbliższy piątek 10 grudnia w komedii z nutką katastrofy „Nie patrz w górę”… Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po obrzeżach galaktyki krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Rozmach tej produkcji będzie można zobaczyć w sieci kin Helios już od najbliższego piątku 10 grudnia, a od 24 grudnia na Netflix!

W kalendarzu premier nie zabraknie miejsca na wydarzenia specjalne, które są specjalnością Heliosa. I tak w niedzielę 12 grudnia na ekranach wybranych kin sieci zaprezentowany zostanie w wybranych kinach film „Nosorożec” w wersji ukraińskojęzycznej. Ukraina, lata 90. XX wieku. Młody człowiek nazywany „Nosorożcem” zaczyna karierę jako złodziejaszek i szybko wspina się w hierarchii przestępczej. Jego dewiza to siła i przemoc. Nie ma nic do stracenia. Tylko z czym tak naprawdę próbuje się zmierzyć? Historia człowieka, który dźwiga wewnętrzne brzemię. Czy w końcu znajdzie szansę na odkupienie?

Na co do kina w weekend?

Najbliższa niedziela, 12 grudnia, nie będzie leniwa, ponieważ właśnie tego dnia kina Helios będą świętować 20-lecie premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Będzie to specjalna jubileuszowa edycja filmu zawierająca materiały dodatkowe MAGICAL MOVIE MODE. Na fanów Harry’ego Pottera przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami. Natomiast po seansie zostaną zaprezentowane ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny!

Na miłośników mocnych wrażeń i wielkiego kina czeka propozycja polskiego kandydata do Oscara „Żeby nie było śladów” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Film zostanie wyświetlony w ramach cyklu Kultura Dostępna 16 grudnia. Historia tragicznej śmierci Grzegorza Przemyka z plejadą gwiazd polskiego kina to film opatrzony znakiem „Stop nie przegap”.

13 grudnia Kino Konesera zabierze widzów wybranych kin Helios w brutalny czas pojedynków rycerskich. Dla kogo będzie to Ostatni pojedynek? Przekonają się ci, którzy dadzą się wciągnąć w opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym, a spory rozstrzyga się w pojedynkach na śmierć i życie…

Premiery filmowe w kinach Helios!

Sympatyków wydarzeń kulturalnych Helios zaprasza do wybranych kin 15 i 26 grudnia na przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show: Gwiazdka z maestro André Rieu. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które będzie można usłyszeć w wykonaniu André, jego solistów, chóru gospel oraz Orkiestry Johanna Straussa.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Po szczegóły dotyczące grudniowego repertuaru, a także bilety na gorące premiery i różnorodne seanse specjalne Helios zaprasza na stronę www.helios.pl oraz do kinowych kas!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Spektakularne widowisko „RENAISSANCE: A Film by Beyoncé” na ekranach Heliosa

Sieć kin Helios zaprasza na porywający seans z wielką gwiazdą współczesnej muzyki – wszechstronnie utalentowaną Beyoncé. Najnowszy dokument o

Read More...

IFPI prezentuje badanie dotyczące postaw odbiorców muzyki wobec sztucznej inteligencji. Ludzka kreatywność pozostaje kluczowa w dobie muzyki produkowanej przez sztuczną inteligencję – potwierdzają odbiorcy muzyki

Międzynarodowa organizacja reprezentująca branżę nagraniową na świecie – IFPI – opublikowała wnioski z przeprowadzonego po raz pierwsze badania dotyczącego

Read More...

„Chłopi” przekraczają 1,5 miliona widzów!

„Chłopi” w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana to zdecydowanie najpopularniejszy polski film od czasu pandemii, która na nowo

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu