Helios zaprasza na Nieromantyczny Maraton Horrorów!

In Kino

Już w najbliższy piątek, 11 lutego, odbędzie się przerażająca filmowa noc pełna grozy i strachu… Nocne Maratony Filmowe zaprezentują mrożące krew w żyłach produkcje z przedpremierowym pokazem filmu „NAZNACZONA”! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów, którzy mają dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery na… Nieromantyczny Maraton Horrorów!

W pierwszej kolejności odbędzie się pokaz długo wyczekiwanego horroru – „NAZNACZONA”. Ta niepokojąca opowieść o opętaniu doskonale wprowadzi w nastrój kolejnej odsłony kultowej serii uwielbianej przez widzów na całym świecie – „KRZYK”. Po krótkiej przerwie zrobi się naprawdę mrocznie za sprawą dwóch filmów, po których kilka kolejnych nocy widzowie będą spać przy włączonym świetle: „THE LONG NIGHT” i na sam koniec, dla najodważniejszych „ŻĄDZA KRWI”.

Start: 11.02.2022, godz. 23:00

  • NAZNACZONA (PRZEDPREMIERA!)
  • KRZYK
  • THE LONG NIGHT
  • ŻĄDZA KRWI

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy widzowie zobaczą aż cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć! Bilety na seanse są dostępne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_walentynki22. Jedno jest pewne – na tym maratonie będzie się można przytulać tylko ze strachu! 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu