Jedyny koncert w Polsce! Wielki powrót Geike Arnaert!

In Muzyka, Wydarzenia

Hooverphonic – Koncert w ramach europejskiej trasy koncertowej The Magnificent Three. Celebrującej 20-lecie wydania kultowego albumu The Magnificent Tree 

Już 17 marca w Warszawie, w Klubie Palladium wystąpi legendarne trio z Belgii – Hooverphonic, autorzy takich hitów jak „2Wicky”, „Mad About You”, „Eden”, „Jakie Cane” czy „Sometimes”. Będzie to jedyne takie wydarzenie w Polsce – wyjątkowy koncert związany z jubileuszem kultowego albumu oraz powrotem do zespołu charyzmatycznej wokalistki – Geike Arnaert.

2022 rok będzie wyjątkowy dla Hooverphonic i jego fanów. Po przerwie zespół wraca do gry na żywo i celebrowania 20. rocznicy wydania kultowego albumu The Magnificent Tree. To z niego pochodzi hit „Mad About You” oraz to do niego nawiązuje nazwa trasy – Hooverphonic proudly presents: The Magnificent Three In Concert.

Przez lata zespół ewoluował od mrocznego trip hopu, z ich debiutanckiego albumy powstałego w 1996 roku, do cieplejszego, bardziej orkiestrowego brzmienia, które jest po części psychodeliczne, po części chwytliwe i popowe, ale zawsze jest ścieżką dźwiękową do nieistniejącego filmu. Hooverphonic to autorzy takich hitów jak ‘2Wicky’, ‘Eden’, ‘Mad About You’, ‘Anger Never Dies’, ‘Amalfi’, ‘Badaboum’ i ‘Romantic’.

Wiele z utworów zespołu znalazło się na ścieżkach dźwiękowych do wpływowych filmów i programów telewizyjnych, takich jak “Stealing Beauty”, “I Know What You Did Last Summer”, “Permanent Midnight”, “CSI”, “Entourage”, “La Femme Nikita”, “Cold Case” i niedawnego sukcesu Netflixa “The Umbrella Academy”.

Hooverphonic to zespół, który lubi schodzić z utartych ścieżek. Przez ponad 25 lat dopracowali do perfekcji swoje unikalne brzmienie. Alex Callier i Raymond Geerts stanowią trzon zespołu od pierwszego dnia jego istnienia. Współpracowali z wieloma niezwykle utalentowanymi wokalistami niemniej to Geike Arnaert była zawsze tą najważniejszą. Co ważne od jesieni 2020 roku ponownie połączyli siły i to właśnie jej ikoniczny głos będzie mogła usłyszeć polska publiczność już 17 marca.

W 2021 roku zespół wystąpił na 65. konkursie Eurowizji w Rotterdamie, prezentując swój najnowszy, znakomity utwór The Wrong Place.

O wydarzeniu:

Koncert odbędzie się 17. marca (czwartek) w Warszawie, Palladium, ul. Złota 9.

Cena biletów: do 31.01 – 120 zł, od 01.02 – 140 zł

Sprzedaż biletów: Eventim.pl, Ticketmaster.pl;

Więcej informacji na: www.facebook.com/goodwalkmusic

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu