Superbohaterskie premiery – nowe odcinki, odcinek specjalny i maraton „DC Super Hero Girls”

In Aktualności

Potrójna dawka przygód nastolatek z supermocami już od 4 kwietnia w Cartoon Network. Zatanna, Batgirl, Supergirl, Bumblebee, Green Lantern i Wonder Woman wracają w nowych odcinkach 2. sezonu serialu „DC Super Hero Girls”. To nie wszystko: stacja przygotowała również weekendowe maratony z animacją i dwuczęściowy odcinek specjalny, „#KoszmaryWGotham”. Premiera nowych odcinków w poniedziałek 4 kwietnia o 14:50. Premiera maratonu w sobotę 9 kwietnia o 8:50.

Premierowy odcinek specjalny, „#KoszmaryWGotham”, opowiada o powrocie najsłynniejszego przeciwnika superbohaterów świata DC: przebiegłego Jokera. Batman próbuje go złapać i powstrzymać przed niecnymi uczynkami, ale bohater zwykle mu umyka. Teraz znany oszust pojawi się w Metropolis przy okazji Halloween. Do tej pory przebywał w szkole wyrównawczej Arkham, ale uda mu się wymknąć niepostrzeżenie. Dotrze do Harley Quinn, która marzy o ponownym zakolegowaniu się z Jokerem. DC Super Hero Girls wkroczą do akcji, by powstrzymać złoczyńcę, pomóc Harley Quinn i uratować Halloween. Batgirl zasięgnie nawet pomocy swojego mentora, Batmana.

Maraton DC Super Hero Girls”

W liceum Metropolis przyjdzie czas na semestralne oceny. Diana, czyli Wonder Woman, zawsze była prymuską: na jej świadectwach znajdowały się wyłącznie szóstki. Ale w nowych odcinkach zauważy, że jest na nim… szóstka z minusem. Koleżanki spróbują ją pocieszyć. Jessica zaproponuje medytację, Kara sesję treningową, a Zee stworzy Dianie nowy styl i wizerunek. Nic nie pomoże, lecz Wonder Woman zacznie podejrzewać, że coś jest nie tak. Czy aby na pewno to nauczyciel stoi za nietypową oceną?

Tygodniowe emisje nowych odcinków wspierać będzie weekendowy maraton. W „Tropem złoczyńców Metropolis” główne bohaterki po raz kolejny staną w obronie miasta i jego mieszkańców. Dzięki nim metropolia może spać spokojnie. Maraton rozpocznie odcinek, w którym postaci zawalczą z kosmitą Starro, wielką rozgwiazdą. Ich walkę przerwie ważna wiadomość: Harley Quinn jest w drodze z Gotham City do Metropolis. Teraz Zatanna, Wonder Woman, Bumblebee, Batgirl, Super Girl i Green Lantern będą musiały poradzić sobie z podwójnym wyzwaniem.

Premiera nowych odcinków „DC Super Hero Girls” w poniedziałek 4 kwietnia o 14:50 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50.

Premiera odcinka specjalnego „#KoszmaryWGotham” w czwartek 7 kwietnia o 14:50 w Cartoon Network.

Premiera maratonu „Tropem złoczyńców Metropolis” w sobotę 9 kwietnia o 8:50 w Cartoon Network. Emisja w weekendy o 8:50.

O Cartoon Network

Cartoon Network, będący częścią WarnerMedia, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci i ich rodzin: „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Victor i Valentino” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Wielokrotnie nagradzane inicjatywy prospołeczne – Stop Bullying: Speak Up i CN Bądź kumplem, nie dokuczaj – są często wykorzystywane przez dzieci i dorosłych poszukujących narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z palącym problemem dokuczania.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Black Week w Audiotece – tysiące audiobooków w promocyjnych cenach

Audioteka, w ramach tegorocznego Black Friday, przygotowała dla swoich klientów aż tydzień obniżek. Black Week w Audiotece to tysiące audiobooków dostępnych z

Read More...

Wszyscy czekali na taki film Stevena Spielberga” – tak o „Fabelmanach” piszą krytycy na całym świecie. Film w polskich kinach od 30 grudnia, już od dziś w wybranych kinach pokazy specjalne.

Czy „Fabelmanowie” Stevena Spielberga zrobią wielkie zamieszanie podczas Oscarów – dowiemy się dokładnie za dwa miesiące! Już 30 grudnia

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu