„SEVENTEEN POWER OF LOVE: THE MOVIE” w kinach Helios

In Kino, Muzyka

Południowokoreański boysband SEVENTEEN już wkrótce zaprezentuje światu swój pierwszy film! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów K-popu na porywające, muzyczne seanse w wybranych kinach 20 i 23 kwietnia. Tego wydarzenia absolutnie nie można przegapić! 

SEVENTEEN to międzynarodowa supergrupa, która na nowo pisze historię K-popu. Zespół dominuje na listach przebojów na całym świecie. Wydała aż pięć platynowych albumów w Korei, była przez dwa tygodnie z rzędu na amerykańskiej liście Billboard 200 oraz była numerem jeden na japońskiej liście Oricon.

„SEVENTEEN POWER OF LOVE: THE MOVIE” tylko w kinach Helios


Zespół zdołał odróżnić się od swoich rówieśników, wydając przebojowe piosenki z płynnie zsynchronizowaną choreografią. Członkowie grupy aktywnie uczestniczą w komponowaniu i produkcji swoich utworów oraz choreografii, dzięki czemu nazywani są „self-producing idol”.

Film to list miłosny SEVENTEEN uosabiający całą miłość do CARAT – rzeszy oddanych fanów grupy na całym świecie! W filmie zaprezentowane zostaną wspaniałe występy muzyczne, pogłębione wywiady ze wszystkimi 13 członkami zespołu. Nie zabraknie ciekawostek na temat ich historii, a także teraźniejszości oraz planów na przyszłość, które będą możliwe między innymi dzięki CARAT.

Wybrane kina sieci Helios zapraszają na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i wielkie muzyczne emocje. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/seventeen. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Do zobaczenia na porywających seansach, gdzie główną rolę gra K-pop!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu