#wtonacjipromocji: „Szpilki z Wall Street”, czyli dlaczego z burzliwości również może powstać piękna relacja

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam powieść Igi Daniszewskiej, która nosi tytuł „Szpilki z Wall Street”. Dzięki tej pozycji autorka zaprezentowała piękno biurowego hate-love, który został okraszony niesamowitym humorem. Za sprawą tego tytułu możemy się dowiedzieć również tego, dlaczego nie zawsze powinniśmy skreślać z miejsca kogoś, kogo uznamy od pierwszej chwili za gburowatego, tudzież nadętego. Dlaczego? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Jaką historię opowiadają „Szpilki z Wall Street” Igi Daniszewskiej?

Biurowy hate-love z niesamowitym humorem i wyjątkowo gburowatym przystojniakiem.

Olivia Santos od dwóch lat pracuje dla giełdowego geniusza Dylana Clarka. I dokładnie tyle samo czasu oboje się nienawidzą. Mężczyzna nie znosi nawyków kobiety: wiecznie stukających szpilek, spóźnialstwa i nietrzymania się harmonogramu zadań. Pomimo to Dylan wie, że jej potrzebuje, i choćby chciał, nie może zwolnić. Olivia uważa, że szef jest gburem, w dodatku wszyscy wiedzą, że często zmienia partnerki. Dziewczyna nie potrafi z nim normalnie rozmawiać. Ich relacja opiera się na kłótniach i złośliwych przytykach. Jednak po pewnym ekscesie Olivii w klubie, Dylan postanawia zabierać kobietę na wyjazdy służbowe. Choćby bardzo chcieli, coraz trudniej jest im udawać, że czują wobec siebie tylko nienawiść.

fot. piekielnie_grzeszne_ksiazki

Co wiemy na temat samej autorki?

Rocznik 1991. Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych do których wyjechała zaraz po studiach licencjackich. Pisze hobbistycznie. Do niedawna debiutantka, a dziś autorka fenomenalnych “Szpilek z Wall Street“, “Tylko na chwilę”, “Pomyłki” czy “Dziewczyny z biblioteki”. Prywatnie nie boi się nowych wyzwań, dlatego Wattpad zamieniła na wydawnictwo. Kocha duże samochody – im większe tym lepsze oraz gorącą Florydę, na której wygrzewa się zimą. W wolnych chwilach lubi słuchać audiobooków. Tworzy pod pseudonimem.

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście sześćdziesiąt pięć stron, a poza tym została oprawiona w miękką okładkę. Zalicza się ona do gatunku hate-love, a została wydana przez Wydawnictwo NieZwykłe. Premiera wspomnianego tytułu miała miejsce dziesiątego listopada 2021 roku. Obecnie można ją nabyć nie tylko w formie fizycznej, ale również jako audiobook MP3, a także na czytniki e-book’owe takie, jak MOBI i EPUB. Dodamy, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorką, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony. Tak jak i niedługo pojawi się na niej promocja, jak i recenzja na temat tytułu „Dziewczyna z biblioteki”, której autorką jest również Iga Daniszewska.

fot. piekielnie_grzeszne_ksiazki

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu