„ELVIS” – król rock and rolla powraca na duży ekran!

In Kino

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata już w najbliższy piątek zadebiutuje we wszystkich kinach Helios! Buzz Luhrmann twórca, nominowany do Oscara® wizjoner, zaprasza na swoje kolejne dzieło zrealizowane z niebywałym rozmachem. W tytułowej roli będzie można podziwiać Austina Butlera, któremu partnerować będzie zdobywca Oscara® – Tom Hanks. Roztańczony i rozśpiewany dramat muzyczny „Elvis” w kinach Helios od 24 czerwca!

Historia Elvisa Presleya (w tej roli znakomity Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza. W tle wielka historia – ewoluujący krajobraz kulturowy i koniec amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest także jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, jego wielka miłość – Priscilla Presley.

fot.materiały prasowe

Elvis” już w kinach Helios od 24 czerwca!

Najnowsza produkcja Warner Bros. z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym. Trudno sobie wyobrazić za kamerą kogoś innego niż Baz Luhrmann, reżyser kręcący filmy z wielkim rozmachem i wszechobecnym błyskiem! Na liście hitów znalazły się bowiem między innymi: „Moulin Rouge”, „Wielki Gatsby” czy „Australia”. Natomiast Austin Butler jest wręcz stworzony do roli Elvisa, którą z pewnością docenią fani jedynego w swoim rodzaju króla rock and rolla, jak i krytycy na całym świecie.

fot.materiały prasowe

Przed widzami największe muzyczne widowisko tego lata! Już w najbliższy piątek, 24 czerwca kina sieci Helios zaproszą swoich widzów na premierowe seanse dramatu biograficznego „Elvis”! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/elvis oraz w nowej aplikacji mobilnej. Szykuje się niezapomniana podróż w czasie… Tej porywającej, kolorowej produkcji absolutnie nie można przegapić!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu