Muzyka André Rieu powraca do kin Helios!

In Kino, Muzyka

Przed widzami kochającymi porywające, muzyczne seanse wielkie emocje. Podczas weekendu 19-21 sierpnia w wybranych kinach sieci w ramach projektu Helios na Scenie wyświetlony zostanie koncert znanego na całym świecie holenderskiego skrzypka i dyrygenta André Rieu pod tytułem Niech znów nastaną szczęśliwe dni”.

Po dwóch latach słynny muzyk i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestro, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie zostanie retransmitowany do kin na całym świecie, w tym także w sieci Helios.


Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Widzowie kin Helios przekonają się o tym już podczas weekendu 19-21 sierpnia!

André Rieu w kinach Helios!


Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Dlatego też nowy magiczny koncert André Rieu powinien sprawić prawdziwą frajdę wiernym fanom słynnego skrzypka. Na widzów czeka pełna muzyki, tańca i humoru zabawa. W salach z pewnością da się odczuć pozytywną atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich melomanów na sierpniowe seanse „Niech znów nastaną szczęśliwe dni”! Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/andrerieu2022. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu