Muzyka André Rieu powraca do kin Helios!

In Kino, Muzyka

Przed widzami kochającymi porywające, muzyczne seanse wielkie emocje. Podczas weekendu 19-21 sierpnia w wybranych kinach sieci w ramach projektu Helios na Scenie wyświetlony zostanie koncert znanego na całym świecie holenderskiego skrzypka i dyrygenta André Rieu pod tytułem Niech znów nastaną szczęśliwe dni”.

Po dwóch latach słynny muzyk i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestro, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie zostanie retransmitowany do kin na całym świecie, w tym także w sieci Helios.


Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Widzowie kin Helios przekonają się o tym już podczas weekendu 19-21 sierpnia!

André Rieu w kinach Helios!


Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Dlatego też nowy magiczny koncert André Rieu powinien sprawić prawdziwą frajdę wiernym fanom słynnego skrzypka. Na widzów czeka pełna muzyki, tańca i humoru zabawa. W salach z pewnością da się odczuć pozytywną atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich melomanów na sierpniowe seanse „Niech znów nastaną szczęśliwe dni”! Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/andrerieu2022. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu