„Wszystko wszędzie naraz” na DVD od 24 listopada!

In DVD i Blu-ray

Wszystko wszędzie naraz”, czyli bez wątpienia najlepsze multiwersum tego roku, trafiło na DVD i będzie dostępne w sprzedaży od 24 listopada!


„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

W rolach głównych: Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Halloween. Finał ), Ke Huy Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies), Stephanie Hsu (Wspaniała Pani Masel) oraz James Hong (Łowca androidów, Chinatown).

„Wszystko wszędzie naraz” jest najbardziej dochodowym filmem w historii studia A24 i pewnym kandydatem do przyszłorocznych Oscarów.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu