#wtonacjirozmowy: „Roksana Węgiel odkrywa magię w piosence 'Mavka i Duch Lasu’

In Kino, Wywiady

W ostatnich latach Roksana Węgiel zaskakiwała nas swoim niezwykłym talentem wokalnym i zdolnościami scenicznymi. Teraz jednak młoda artystka postanowiła rozszerzyć swoje horyzonty i podjąć nowe wyzwanie, wcielając się w jedną z głównych ról w filmie animowanym „Mavka i Strażnicy Lasu”. To ekscytujące przedsięwzięcie pozwala Roksi, jak nazywają ją jej fani, na zaprezentowanie swojego talentu w zupełnie nowy sposób.

„Mavka i Duch Lasu” to utwór, który od samego początku wyróżnia się swoją magią i tajemniczością. Roksana zabiera nas w muzyczną podróż do fantastycznego świata, w którym spotykamy postaci z baśni i legend. Piosenka ta łączy w sobie elementy folkowe i współczesne brzmienia, tworząc unikalne i niezwykle urokliwe doświadczenie muzyczne.

Film „Mavka i Strażnicy Lasu” jest wizualnym odpowiednikiem tej pięknej piosenki. Opowiada historię Mavki – mitycznej istoty, która jest strażnikiem przyrody i duchem lasu. W filmie poznajemy jej podróż pełną przygód i wyzwań, podczas której Mavka musi stawić czoła siłom złej magii i ochronić swoje królestwo.

Roksana nie tylko jest główną bohaterką filmu, ale również wykonuje tytułową piosenkę. Ta rola jest dla niej wyjątkowym wyzwaniem artystycznym, umożliwiającym jej eksplorowanie nowych możliwości i odkrywanie swojego talentu aktorskiego.

Podczas wywiadu Roksana podzieli się z nami inspiracjami, które towarzyszyły jej podczas tworzenia tej wyjątkowej roli. Opowie nam o swojej fascynacji mitologią słowiańską i jakie znaczenie ma dla niej ta tematyka. Roksana zapewne podzieli się również swoimi refleksjami na temat roli muzyki w przekazywaniu ważnych społecznych przesłań.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tym wyjątkowym spotkaniem z Roksaną Węgiel przygotujcie się na inspirującą podróż w świat magii i dźwięków, które dostarczą nam niezapomnianych chwil i refleksji.

Rozpoczynamy wywiad z Roksaną Węgiel!

O filmie:

Magiczna opowieść o tym, że prawdziwe szczęście osiągnąć można tylko żyjąc w zgodzie z siłami natury.

Mityczna strażniczka lasu musi bronić skrytego w puszczy źródła życia przed chciwością bezdusznej księżniczki.

Zrealizowana na najwyższym światowym poziomie, olśniewająca oprawą plastyczną animacja oparta na motywach starosłowiańskich mitów i podań.

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać?

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ściana deszczu, rzeka dźwięku i morze ludzi. Przenosiny Audioriver do Łodzi okazały się sukcesem! 

Tegoroczna edycja Audioriver to pierwsza odsłona organizowana w nowej lokalizacji, na terenie Łódzkich Błoni. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, które

Read More...

Następca Marvina Gaye’a i uwielbiana w Polsce, enigmatyczna grupa. Malta Festival poszerza swój muzyczny program.

Malta Festival właśnie ogłosiła kolejną porcję wydarzeń, które ubarwią repertuar jej 34. edycji – pierwszej pod przewodnictwem nowej mecenaski

Read More...

Na planie drugiego sezonu serialu MINUTA CISZY padł ostatni klaps! Zobacz specjalne video

Wracamy do Bożej Woli. Przy udziale bohaterów znanych z pierwszego sezonu: Mietka, Jacka, Synka i Celiny rozgrywać się będzie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu