#wtonacjirozmowy: Ewelina Lisowska. W tym utworze chciałam przekazać, by być sobą..

In Muzyka, Wywiady

W dzisiejszych czasach, kiedy życie często stawia przed nami wyzwania, poszukiwanie inspiracji i wsparcia może być kluczowe dla utrzymania równowagi i pozytywnego podejścia. W świetle tego Ewelina Lisowska, jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek, prezentuje swoją najnowszą perełkę muzyczną – singiel „Nie jest tak źle”.

Premiera tego energetycznego utworu miała miejsce 11 stycznia 2024 roku, a już teraz zdobywa on serca słuchaczy swoją pozytywną wibracją i unikalnym przesłaniem. „Nie jest tak źle” to nie tylko utwór, to manifest, który skłania do akceptacji samego siebie, odnalezienia siły w autentyczności i zachowania własnej indywidualności.

Singiel jest dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych, a także w formie cyfrowej i fizycznej, co sprawia, że każdy miłośnik muzyki może łatwo dotrzeć do tej inspirującej kompozycji. Ewelina Lisowska, znana z udziału w drugiej edycji programu X Factor, zdobyła serca publiczności swoim niepowtarzalnym talentem i charyzmą.

Jej kariera muzyczna nabrała rozmachu, a dziś artystka dzieli się z fanami nie tylko muzyką, ale również swoją pasją do podróży, co stanowi integralną część jej życia, udostępniając spojrzenie zza kulis na media społecznościowe. „Nie jest tak źle” to kolejny dowód na artystyczną dojrzałość Lisowskiej oraz jej zdolność do poruszania serc słuchaczy.

„Najnowszy hit Eweliny Lisowskiej: 'Nie jest tak źle’ – Siła autentyczności i akceptacji siebie”

„Nie jest tak źle” to nie tylko kolejny singiel, to przesłanie skierowane do wszystkich tych, którzy w trudnych chwilach poszukują motywacji, inspiracji i siły. Ewelina Lisowska staje się dla nich głosem, który przypomina, że każdy ma w sobie potencjał do przezwyciężania przeciwności losu, nie tracąc przy tym swojej autentyczności.

W tym wyjątkowym wywiadzie z Eweliną Lisowską, odkryjemy kulisy powstawania jej najnowszego singla, zgłębimy tajniki artystycznego procesu oraz dotkniemy tematów, które są dla niej szczególnie istotne. Przygotujcie się na fascynującą podróż do świata muzyki, emocji i inspiracji z Eweliną Lisowską jako przewodniczką.

Ewelina Lisowska powraca z kolejnym przebojowym numerem – „Nie jest tak źle” namawia do pozostania autentycznym w świecie, który często wymaga od nas dopasowania się do okoliczności. Tekst refrenu naturalnie stał się siłą napędową całego utworu, dostarczając przesłanie od artystki do fanów – nie miejmy tajemnic, pozostańmy sobą, bez względu na to jak sprawy się toczą. W końcu nie jest tak źle!

Facebook: https://www.facebook.com/Lisowska.Ewelina/

Instagram: https://www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

You Tube: https://www.youtube.com/@ewelinalisowskaTV

Rozmawiał : Kamil Dzikowski

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu