„Pobaw się z nami”, czyli American Horror Story po polsku

In Audiobooki

Demoniczne sny, niebezpiecznie tykający zegar, tajemnice ze świata żywych i umarłych oraz… niemal komediowa relacja głównych bohaterów. Bracia Miłoszewscy powracają w nowym gatunku.

Najpierw był sensacyjny serial audio idealny na wakacje i Bestseller Empiku w kategorii „Superprodukcja audio”. Rok później jego kontynuacja i nominacja do Bestsellerów Empiku. Tym razem najpopularniejsi na polskim rynku literackim piszący bracia zabierają słuchaczy w podróż po najmroczniejszych zakamarkach małych horrorów. „Pomiędzy” to audioserial grozy, który pokochają fani American Horror Story i nie tylko.

Zawsze lubiliśmy grozę i szukając pomysłu do nowego audio uznaliśmy, że praca nad takim projektem będzie dużym wyzwaniem. Wymyślanie dźwięków, które muszą dodawać całości atmosfery tajemniczości i co tu dużo mówić, niejednokrotnie przerażać – wszystkie te dziwne szmery i wycia, upiorne szepty z zaświatów wydała nam się szalenie ciekawe –  mówi Zygmunt Miłoszewski, który napisał wspólnie z bratem Wojtkiem Miłoszewskim scenariusz do „Pomiędzy”.

Dorota (Maria Dębska) i Janek (Filip Kosior) to twardo stąpająca po ziemi para trzydziestolatków. Jedyne paranormalne zjawiska, jakie akceptują, to niewytłumaczalne tworzenie się korków w mieście. Jednak świat nadprzyrodzony ma na ten temat inne zdanie. „Pomiędzy” to sześć połączonych ze sobą historii grozy łączących mroczne tajemnice zaświatów z życiem w dzisiejszym Trójmieście. Para bohaterów musi stawić czoło nadnaturalnym bytom, by poznać źródło swojego przeznaczenia i ocalić wzywających ich na pomoc ludzi.

-Ludowe wierzenia i stojąca za nimi magia zawsze wydawały nam się interesujące. Mamy wrażenie, że prastare opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie siedzą w nas głębiej niż nam się wydaje. Budzimy je w bohaterach i mamy nadzieję, że w słuchaczkach i słuchaczach też drgnie jakaś struna – mówi Wojtek Miłoszewski.

Słyszysz tykanie zegara? Nawiedzony dom, hotel, szpital, statek, centrum handlowe… Szept zła zaciera granice światów.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu