Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

In DVD i Blu-ray

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD oraz w limitowanych wydaniach 4K UHD Steelbook i Blu-ray™ Steelbook, a także w wydaniach Diuna. Kolekcja 2 filmów na Blu-ray™ i DVD!

W tej nowej ekranizacji Diuny, Franka Herberta, zagłębiamy się w mesjanistyczną misję Paula Atrydy, który łączy siły z Chani i Fremenami, chcąc zemścić się na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Paul, zmuszony do wyboru między miłością życia, a losem wszechświata, stara się zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

fot. materiały prasowe

Nowy film Warner Bros. Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonego sześcioma Oscarami® filmu Diuna z 2021 roku. Ta epicka historia jest adaptacją bestsellerowej powieści Franka Herberta Diuna, do której powracają gwiazdy poprzedniej części filmu: nominowany do Oscara® Timothée Chalamet (Wonka, Tamte dni, tamte noce), Zendaya (Spider-Man: Bez drogi do domu, Euforia), Rebecca Ferguson (Mission: Impossible – Dead Reckoning), nominowany do Oscara® Josh Brolin (Avengers: Koniec gry), nominowany do Oscara® Austin Butler (Elvis), nominowana do Oscara® Florence Pugh (Czarna wdowa, Małe kobietki), Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki, Thor: Miłość i grom), laureat Oscara® Christopher Walken (Łowca jeleni), Léa Seydoux (seria James Bond),  Stellan Skarsgård (filmy Mamma Mia!, Avengers: Czas Ultrona), a także nominowana do Oscara® Charlotte Rampling (45 lat, Assassin’s Creed) i zdobywca Oscara® Javierem Bardemem (To nie jest kraj dla starych ludzi).

Denis Villeneuve, czołowy wizjoner współczesnego kina, twórca takich filmów jak Nowy początek, czy Blade Runner 2049, wyreżyserował kontynuację Diuny w oparciu o scenariusz, który napisali wspólnie z Jonem Spaihtsem na podstawie powieści Herberta. Do pracy nad filmem Villeneuve zaangażował dobrze sobie znaną ze współpracy nad poprzednią częścią ekipę. Nagrodzeni Oscarami® za Diunę twórcy powracają, by jeszcze wyżej podnieść ustanowioną poprzednim filmem poprzeczkę. Twórcą zdjęć ponownie jest Greig Fraser, za scenografię odpowiada Patrice Vermette, za montaż: Joe Walker. Zespołowi od efektów specjalnych przewodniczy Paul Lambert, kostiumografką jest Jacqueline West, a muzykę skomponował doskonale znany laureat dwóch Oscarów® (w tym jednego za Diunę) Hans Zimmer. Zespół dodatkowo powiększył się o laureata aż czterech Oscarów® za montaż dźwięku – Richarda Kinga.

Nowość, Diuna: Część druga Denisa Villeneuve’a kontynuuje historię z poprzedniego filmu, ale podnosi stawkę, oferując zupełnie nowe doświadczenia. Akcja filmu przenosi się na jeszcze większą niż dotychczas skalę dzięki oszałamiającym zdjęciom i niesamowitym sekwencjom akcji. Niezwykłe bogactwo książkowego świata Herbeta zostało przeniesione na ekran w najlepszy możliwy sposób, a złożona psychologia bohaterów daje doskonałą okazję każdej z plejady aktorskich gwiazd by błyszczeć na ekranie. Diuna: Część druga to dzieło kompletne, do którego będziemy wracać przez lata.

Nowość 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD – film Diuna: Część druga już 25 maja ukaże się na płytach również w kolekcjonerskich, limitowanych wydaniach Blu-ray™ Steelbook i 4K UHD™ Steelbook, a także w specjalnych wydaniach Blu-ray™ i DVD zawierających dwa filmy z serii Diuna.

dodatki specjalne w WYDANIACH 4K UHD™ i Blu-ray™:

 • Tworzenie świata Fremenów
 • Nauka języka Chakobsa
 • Jazda na czerwiach
 • Głębiej w pustynię
 • Dźwięki Diuny
 • I jeszcze więcej!

dodatki specjalne w KOLEKCJI DWÓCH FILMÓW DIUNA na Blu-ray™:

 • Arystokratyczne rody
 • Za kulisami Diuny
 • Tworzenie świata Fremenów
 • Nauka języka Chakobsa
 • Jazda na czerwiach
 • Głębiej w pustynię
 • Dźwięki Diuny
 • I jeszcze więcej!

dodatki specjalne w KOLEKCJI DWÓCH FILMÓW DIUNA na DVD:

Arystokratyczne rody

Film w wersji 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD oraz w limitowanych wydaniach Steelbook 4K UHD™ i Steelbook Blu-ray™ jest dostępny w sklepach sieci Empik, sklepach internetowych oraz w sklepie internetowym dystrybutora oferującym filmy DVD i filmy Blu-ray™:
(Allegro:
bit.ly/diuna_allegro StarStore:bit.ly/diuna_starstore)

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD


Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu