ŚLEDZTWO W SPRAWIE OBJAWIENIA MATKI BOSKIEJ. Polski plakat thrillera TAJEMNICA OBJAWIENIA. W kinach od 24 sierpnia

In Kino

Śledztwo w sprawie objawienia Matki Boskiej

Prezentujemy oficjalny polski plakat Tajemnicy objawienia”

Film z wielokrotnie nagradzanym Vincentem Lindonem w roli głównej w kinach od 24 sierpnia

 

Przedstawiamy oficjalny polski plakat „Tajemnicy objawienia”, nowego filmu Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. Główną rolę reportera Jacquesa, który prowadzi śledztwo w sprawie objawienia, zagrał Vincent Lindon, znany z takich filmów jak „Miara człowieka”, „Dla niej wszystko”, czy „Świadek”. W „Tajemnicy objawienia” próbuje sprawdzić wiarygodność 18-letniej dziewczyny, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej.

Film w kinach od 24 sierpnia

 

Oficjalny polski zwiastun „Tajemnicy objawienia”:

 

 

 

 

Foto: Shanna Besson

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie Xaviera Giannoli – zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji. W obsadzie produkcji wystąpiła plejada znakomitych francuskich aktorów, m.in.: nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej, laureat Cezara i Złotej Palmy – Vincent Lindon („Miara człowieka”), znany z hitów „Quantum of Solace” i „Uprowadzona” – Anatole Taubman oraz Patrick d’Assumçao („Śmierci Ludwika XIV”). „Tajemnice objawienia” to thriller psychologiczny. Historia o wierze i jej poszukiwaniach – Barbara Hollender, Rzeczpospolita.

 

Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu. Wynika z niego, że w małym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się błyskawicznie i sprawiają, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów. Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, mającej rzucić nowe światło na zdumiewające wydarzenia.

„Tajemnica objawienia” w kinach od 24 sierpnia

Gatunek: thriller, psychologiczny

Produkcja: Francja, 2018

Scenariusz i reżyseria: Xavier Giannoli („Niesamowita Marguerite”, „Początek”, „Superstar”, „Wywiad”)

Obsada: Vincent Lindon („Miara człowieka”, „Dla niej wszystko”, „Dziennik panny służącej”, „Witamy”, „Augustine”),Anatole Taubman („Quantum of Solace”, „ Uprowadzona”, „ Filary Ziemi”, „Dark”, „Captain America: Pierwsze starcie”),Patrick d’Assumçao („Naga Normandia”, „Nieznajomy nad jeziorem”, „Dzieciństwo”, „Śmierci Ludwika XIV”),Axelle Simon („Do zobaczenia w zaświatach”, „K.O.”), Sandrine Ferraro („Dziennik panny służącej”)

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu