Richard Hammond pierwszą z gwiazd i ambasadorem Warsaw Motor Show 2018

In Free Time, Wydarzenia

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowej telewizji.

Brytyjski dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań.  Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli spotkać go w Warszawie.

Richard Hammond uświetni liczne premiery samochodowe, które odbędą się podczas targów. Gwiazdor będzie gościem czwartej edycji Warsaw Motor Show – Największych Targów Samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w dniach 15-18 listopada. Podczas wizyty na targach opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Nasz ambasador uświetni też targowe premiery pojazdów, które –jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia.

Spotkanie z Richardem Hammondem w specjalnie przygotowanej strefie fana będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

Obok Hammonda, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również inne polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Ich nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą.

Biorąc jednak pod uwagę, że w poprzednich latach w targach udział wzięły takie sławy, jak: Krzysztof Hołowczyc, Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz, Nicolas Hamilton, Jutta Kleinschmidt czy Rafał Sonik, po tegorocznym wydarzeniu można spodziewać się również wielu znakomitych osobistości świata motoryzacji.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym –Ptak Warsaw Expo. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez firmy cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów.

Podczas poprzednich edycji nie zabrakło marek Premium, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche. Na targach prezentowane są pojazdy każdej klasy, a także te zasilane alternatywnymi źródłami energii. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu, pokazy motoryzacyjne czy drive taxi.

Poprzednią edycję Warsaw Motor Show odwiedziło ponad 100 tysięcy osób, na które czekały 84 premiery motoryzacyjne, 10 premier nowych modeli samochodów, ponad 1000 pojazdów i 231 wystawców. Na imprezie pojawiło się 744 dziennikarzy, całość została okraszona galą wieczorną Playboy by Night która gościła ponad 900 osób.

Warsaw Motor Show co roku odwiedza ponad 100 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. W tym roku organizatorzy planują pobić kolejny rekord frekwencji, a pomóc ma w tym ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na Warsaw Motor Show – 125 tys. m2 w 15 pawilonach. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji!

Bilety oraz więcej informacji:

warsawmotorshow.com

www.facebook.com/warsawmotorshow

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu