Bass and Beat Festival II edycja – pozostało 4 dni

In Muzyka, Wydarzenia

Już za 5 dni startujemy z jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali we Wrocławiu. II edycja Bass&Beat Festival rozpocznie się 7 grudnia w Imparcie.

W ciągu dwóch festiwalowych dni na scenach Impartu usłyszymy łącznie 8 zespołów, 3 premiery, ponad 60 artystów z Polski, Francji, Norwegii, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Tegoroczna edycja Festiwalu to dwa dni wypełnione koncertami, a także warsztaty, szkolenia i spotkania z artystami, całość wydarzeń muzycznych odbędzie się w oprawie wizualizacji Katedry Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im E. Gepperta we Wrocławiu

Bass&Beat Festival to czas i przestrzeń do twórczych rozmów o tym, co w życiu ważne. Bądźcie z nami 7 i 8 grudnia!

W piątek 7 grudnia o godzinie 19:00 premierę będzie miał międzynarodowy projekt muzyczny pod nazwą #PaderevskyOrchestra. Muzyczne przedsięwzięcie tworzone przez artystów z Polski, Norwegii, Rumunii oraz Francji, łączy elementy muzyki klasycznej, jazzowej i elektronicznej. 6-osobowy zespół zagra z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej uczniów dolnośląskich szkół muzycznych.

O godzinie 21:00 zagra zespół Spirit Fingers. Jazzowa supergrupa utworzona w Stanach Zjednoczonych, prowadzona jest przez pianistę Grega Spero. Zespół tworzą Dario Chiazzolino – gitara elektryczna, Hadrien Feraud – gitara basowa oraz Mike Mitchell – perkusja. Muzyka tej formacji łączy nowoczesne brzmienie, mocne popowe melodie, wirtuozerię i wymagające improwizacje, przypominające grupy takie jak GoGo Penguin i E.S.T.

W sobotę 8 grudnia wystąpi zespół MOA oraz brytyjska wokalistka Yazmin Lacey, której muzyka łączy w sobie wrażliwość i szczerość  przekazu z brzmieniem muzyki soul i witalnością jazzu. Yazmin śpiewa z bezpośredniością i emocjonalną klarownością, śpiewa prosto, otwarcie i dojmująco. Jej album Black Moon wywołał spore zamieszanie na Wyspach. Występ na BBF będzie jedynym koncertem Lacey w Polsce.

MOA – wielki wygrany Opolskich Debiutów 2017 roku. Polski przedstawiciel muzycznego storytelling’u. Zespół MOA to britpopowy projekt, który liczy pięć osób, a na jego czele stoi obdarzona bardzo delikatnym i ciepłym głosem Marta Fitowska – odpowiedzialna również za teksty piosenek.

Festiwalowi towarzyszy wystawa Pracowni Fotograficznych Technik Obrazowania, stworzona przez z wrocławską Akademię Sztuk Pięknych.

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie pokaz filmów „Artyści Razem – wrocławskie środowisko twórcze w kadrze filmowym”.

W przerwach między wydarzeniami festiwalowymi zapraszamy na Gastro Meeting. Na dziedzińcu Impartu czekają na Was naprawdę najlepsze food trucki w mieście.

#PaderevskyOrchestra

#PaderevskyOrchestra (PREMIERA!) to fuzja elektroniki, jazzu, ambientu i muzyki klasycznej. Czerpie z polskiej tradycji muzycznej, łączy muzykę oraz sztuki wizualne. Tworzą go artyści z Polski, Rumuni, Francji i Norwegii, reprezentujący rozmaite kręgi kulturowe i stylistyczne. Projekt stanowi pretekst do twórczej wymiany myśli i poszukiwania świeżych koncepcji artystycznych. #PaderevskyOrchestra łączy muzyczną tradycję oraz stosowane w sztuce technologie. W projekcie przenikają się wzajemnie elementy muzyki klasycznej i elektronicznej z trendami obecnymi we współczesnej europejskiej muzyce improwizowanej.

Zderzenie różnych, niekiedy bardzo odległych artystycznych koncepcji muzycznych połączonych z VJ-ingiem, tworzy jakość estetyczną oraz nowe obszary oddziaływania na widza i słuchacza. #PaderevsyOrchestra to również projekt angażujący młodzież szkół muzycznych, pokazujący nowoczesne podejście do orkiestry smyczkowej – wykorzystujący takie techniki jak aleatoryzm. Autorami koncepcji artystycznej są Jakub Olejnik i Vojto Monteur.

 

Nicolas Simion – saksofony, klarnet basowy

Dominik Wania – fortepian, instrumenty klawiszowe

Bjorn Charles Dreyer – gitara, elektronika

Vojto Monteur – gitara, elektronika

Jakub Olejnik – kontrabas, gitara basowa

Nicolas Charlier – perkusja

Dziecięca Orkiestra Smyczkowa pod dyrekcją Łukasza Bzowskiego

Łukasz Bzowski – koncepcja, aranżacja partii orkiestrowych i prowadzenie orkiestry

Klaudia Kasperska – wizualizacje

osoby

Nicolas Simion – czołowy rumuński saksofonista na stałe mieszkający i tworzący w Niemczech. Współpracował i nagrywał z takimi artystami jak Tomasz Stańko, Art Farmer, Leo Wright, Idris Muhammad, Jim Pepper, Harry Sokal, Christian Muthspiel. W Polsce znany m.in. ze wspólnych projektów z trębaczem Piotrem Wojtasikiem.

http://www.nicolassimion.com

 

Dominik Wania – wybitny polski pianista, laureat nagrody Fryderyka, stypendysta New England Conservatory of Music w Bostonie (USA) współpracujący z plejadą światowych i polskich muzyków jazzowych. Laureat nagrody Fryderyka za album „Unloved” nagrany z Maciejem Obarą, wydany przez wytwórnię ECM.

https://culture.pl/pl/tworca/dominik-wania

 

Bjorn Charles Dreyer – urodzony w Nowym Jorku norweski kompozytor, producent i gitarzysta. Bjorn od ponad 25 lat tworzy muzykę, oraz koncertuje z wieloma artystami skandynawskimi nagrywając dla takich wytwórni jak Hevhetia Records. Jego imponująca dyskografia liczy ponad 150 pozycji.

https://bjorncharlesdreyer.com

 

Vojto Monteur – gitarzysta i producent muzyczny, współtwórca takich zespołów jak EABS (Electro Acoustic Beat Sessions) czy Miloopa. Na stałe współpracuje z Natalią Lubrano, współtworzy zespoły Tempus Fantasy, 4 BIRDS UP!. Vojto Monteur ma duży wkład w rozwój nowej fali muzyki klubowej, elektronicznej i promocję polskiej sceny muzyki elektronicznej za granicą na największych festiwalach: Sziget Festival, United Islands, Be2gether Festival, Fete De La Musique Luxembourg, United Islands of Prague, Creamfields, JDM Festival, Open’er, Summer of Music, Szene Festival, Green Valley, Jazz Festival Sztokholm.

 

Nicolas Charlier – francuski perkusista i producent współpracujący z czołówką francuskich i europejskich muzyków m.in. Mike Stern, Magnus Lindgren, Rhoda Scott, André Charlier, Karim Ziad, Franck Agulhon, Stéphane Galland, Didier Lockwood, Benoît Sourisse, Phil Abraham, Linley Marthe, Olivier Hutman. Jego nagrany w trio album „Someday my Prince Will Come” został wydany w Europie i Japonii.

 

Jakub Olejnik – polski kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor. Absolwent i wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Występował na scenach większości krajów Europy, koncertując na takich festiwalach jak Jazz Nad Odrą, Warsaw Summer Jazz Days, Jazz Juniors, Cologne Jazz Night, Jazz Bez, Jazz Fest Brno, RCK Pro Jazz, Kosovo Jazz Festival, Jazz Festiwal Košice, Musica Sacromontana, Green Town of Jazz, Era Jazzu czy Przystanek Woodstock. Na scenie grał u boku takich artystów jak Rory Stuart (USA), Caren Karroll (USA), Rufus Reid (USA), Dante Luciani (USA), Henryk Miśkiewicz, Piotr Wojtasik, Krzysztof Kiljański, Piotr Baron, Grzegorz Nagórski, Kuba Stankiewicz, Agata Zubel, czy Nicolas Simion.

www.http://jakubolejnik.com

 

Łukasz Bzowski – kompozytor, producent, aranżer i pianista. Łukasz Bzowski jest pianistą, absolwentem zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej i wrocławskiej Akademii Muzycznej (fortepian i kompozycja). Znaczną częścią działalności pianisty jest współpraca z największymi artystami ze sceny hip-hopowej oraz reggae w Polsce. Współpracuje z Grubsonem, koncertując na najważniejszych festiwalowych scenach w Polsce, zdobywając ostatecznie dwie nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk za Album „Holizm” oraz „Gatunek L”. Drugim filarem pracy artystycznej jest współpraca z Kamilem Bednarkiem. Ich wspólny singiel pt. „Jak długo jeszcze” z towarzyszeniem fortepianu stał się na wiele tygodni numerem jeden na listach przebojów, dobijając do 20 mln odtworzeń w serwisie You Tube i stając się doskonałą zapowiedzią albumu „Talizman”; ten pokrył się złotem już w przedsprzedaży.

 

Klaudia Kasperska – wizualizacje. Artystka wizualna, realizująca się w środowisku teatralnym i muzycznym, a szczególnie w ich eksperymentalnych formach. W swojej działalności skupia się na tworzeniu wideoartów, fotoobiektów i reżyserii światła. Pracuje zarówno z nowymi technologiami, jak i technikami analogowymi, łącząc je w sposób eksperymentalny.

Klaudia o VJingu: Nikt nigdy nie ograniczył medium poezji do słowa, a obrazami można opowiadać jeszcze pięknej. Improwizacja w uprawianiu tej opowieści gwarantuje jej szczerość i autentyczność. Jak wszystko w mojej działalności artystycznej – praca z wizualizacjami i wideo wzięła początek od prób kreacji przestrzeni teatralnej za pomocą ruchomego obrazu.

 

Spirit Fingers

7 grudnia o godz. 21 w sali teatralnej wrocławskiego Impartu wystąpi z jedynym koncertem w Polsce zespół Spirit Fingers.

grupa

Spirit Fingers – jazzowa supergrupa utworzona w Stanach Zjednoczonych, prowadzona przez pianistę Grega Spero. Muzyka tej formacji łączy nowoczesne brzmienie, mocne popowe melodie, wirtuozerię i wymagające improwizacje, przypominające grupy takie jak GoGo Penguin i E.S.T.

Debiutancki album pt. „Spirit Fingers” wydany w 2018 roku, składający się z 12 utworów, to połączenie polirytmii z innowacyjną improwizacją. Ukazuje elementy jazz fusion lat 70. w syntezie z dzisiejszą wrażliwością muzyki pop.

Spero był dyrektorem muzycznym i klawiszowcem, obok amerykańskiej wokalistki – Halsey, aż do momentu, gdy postanowił kontynuować swoją miłość do muzyki improwizowanej i jazzu. Stworzył współczesną supergrupę o nazwie Spirit Fingers z Hadrienem Feraud (John McLaughlin, Chick Corea) na basie, gitarzystą Dario Chiazzolino (Yellowjackets, Billy Cobham) i perkusistą Mike’em Mitchellem (Blaque Dynamite, Stanley Clarke, Christian McBride).

 

Greg Spero – fortepian, instrumenty klawiszowe

Dario Chiazzolino – gitara elektryczna

Hadrien Feraud – gitara basowa

Mike Mitchell – perkusja

Laura Adel – wizualizacje

osoby

Greg Spero – pianista, klawiszowiec i kompozytor z Highland Park w stanie Illinois w USA. Występował z uznanymi muzykami takimi jak Arturo Sandoval, Corey Wilkes i Robert Irving III. Współprodukował ścieżki ze Ski Beatz (od Jay Z) i Shock G (założycielem Digital Underground) dla hip-hopowców takich jak Murs i Mos Def, jak również pisał muzykę dla filmu i teatru.

W 2006 Spero spotkał dziewięcioletniego współpracownika Milesa Davisa i kierownika muzycznego Roberta Irvinga III. To przypadkowe spotkanie pomogło we wczesnej karierze Spera, gdyż wkrótce Irving przyjął Spera jako zjednanego muzycznego wychowanka i osobę pierwszego kontaktu. Irving w tekście na okładce ostatniego albumu Spera stwierdza, że ewolucyjna arka [projektu] wyznacza wyjątkowo wysoki poziom.

Na początku 2012 Spera zaproszono do Buddy Rich Big Band, gdzie każdego wieczoru na trasie daje solowy występ fortepianowy; ostatnio w Londynie i Nowym Jorku, gdzie zespół był gwiazdą na 25. Koncercie Memoriałowym Buddiego Richa.

W 2013 Spero otrzymał nagrodę Best Jazz Entertainer na Chicago Music Awards.

Na początku 2015 Spero zestał zwerbowany jako klawiszowiec i aranżer dla sensacji popu Halsey. Odbyli razem trzy trasy koncertowe, w tym otwarcie Imagine Dragons i dwie trasy własne. Obecnie Spero koncertuje z Halsey w ramach Weeknd na estradach Kanady i Zachodniego Wybrzeża USA.

 

Dario Chiazzolino – gitara elektryczna. W 2010 brał udział w projekcie latin-jazzowym. Nagrał album zatytułowany „Proposition” ze składem: Dany Noel Martinez na basie, Horacio Hernandez na perkusji, Ivan Bridon i Ivan Melon Lewis na fortepianie, Carlos Sanduy na trąbce i gościnnie wokalistka Concha Buika oraz inne ikony latin-jazzu jak Ramón Porrina, Jerry Gonzáles, Inoidel González, Javier Masso „Caramelo”, Fernando Favier, Diego Guerrero, Ivette Falcón Urgate and Daniel Martínez Miranda.

W styczniu 2011 nagrał album „Paint your life”. Zespół stanowią: Chiazzolino, Taylor Eigsti, Marco Panascia, Wille Jones III.

Grał z projektem Principles Sound tworzonym przez członków Yellowjackets: Boba Mintzera, Russella Ferrante i Jimiego Haslipa. Nagrał z nimi album „Lost in the jungle”. Następnie Dario brał udział w trasie Yellowjackets z 2012 roku.

Z włoskim gitarzystą Nico Di Battista nagrał płytę „Rewriting Song” w czerwcu 2013. Także w tym samym roku nagrał w duecie z kubańskim basistą Danym Noelem Martinezem płytę „Confidence”.

Chiazzolino założył nowy kwartet, żeby nagrać w 2014 nową płytę „Red Cloud”. Zagrali na niej: Antonio Faraò na fortepianie, Dominique Di Piazza na basie i Manhu Roche na perkusji. W tym samym roku koncertował z saksofonistą Andym Sheppardem

Muzycy współpracujący z Dariem to między innymi: Billy Cobham, Dave Liebman, Bobby Watson, Richard Bona, Sylvian Luc, Hadrien Feraud.

 

Hadrien Feraud – gitara basowa – urodził się w sierpniu ‘84 w Paryżu. Pierwsze lata życia spędził w rodzinie, w której muzyka grała bardzo ważną rolę. Jego rodzice, którzy są muzykami, zapoznali go bardzo wcześnie z różnymi stylami muzycznymi: rockiem, popem, bluesem, funkiem, old schoolem, R’n‘B, new wave, muzyką tradycyjną, jazzem, etc. Wcześnie, czując mocny pociąg do kina, Hadrien wykazywał głębokie zainteresowanie muzyką filmową i kompozytorami takimi jak John Williams, Allan Silvestri, Jerry Goldsmith, James Horner, Stravinsky, Debussy, Rachmaninov, Holtz, etc. 
Kiedy miał dziesięć lat zaczął podłapywać linie basowe z MOTOWN, Stinga, EWF, Police, Erica Claptona, Steviego Wondera, Michaela Jacksona, Prince’a, Chica, Donalda Fagena, Dona Blackmana, Steely Dana, Weather Report, Jaco Pastoriusa, Chicka Corea, McLaughlina, Herbiego Hancocka, etc. Od 2002 nagrywał i koncertował z wieloma znanymi myzykami, niektórzy z nich to: John McLaughlin – Chick Corea – Hiromi Uehara – Lee Ritenour – Gino Vanelli – Jim Beard – Dean Brown – Franck McComb – Billy Cobham – Vinnie Colauiuta – Simon Phillips – Jean Luc Ponty – Bireli Lagrene – Dean Brown – Jada Pinkett Smith – Paco Sery – Bobby Thomas jr – Tim Garland – Antonio Farao – Bob Francescini –-Otmaro Ruiz – Scott Kinsey – Frank Gambale – Marvin Smitty Smith – Thundercdat – Kamasi Washington – N’Dambi – Ruslan Sirota – Gary Novak – Stephane Guillaume – David Binney – Louis Cole – Walter Smith 3 – Justin Brown – Gerald Clayton – The West Coast Get Down – Grzech Piotrowski – Michael Patches Stewart – Scheik Tidiane Seck – Mokhtar Samba – N’Guyene Le – Jean Pierre Como – Jean Marie Ecay – Karim Ziad – Andre Ceccarelli – Sylvain Luc – Paco Sery.

 

Mike Mitchell – perkusja – zaczął grać w wieku dwóch lat. Od tamtego czasu nauczył się dostosowywać do dowolnego stylu muzycznego, poznał teorię oraz ćwiczył przez 16 tysięcy i 862 godziny. Poważnie w jazz wprowadzony został w wieku czternastu lat, co rozpoczęło jego studia nad formą artystyczną. W wieku lat siedemnastu występował z Geraldem Claytonem, Antonio Hartem, Christianem McBridem, Herbiem Hancockiem i Chrissette Michele. Obecnie koncertuje z ikoną basu Stanleyem Clarkiem.

 

Laura Adel – wizualizacje. Laura długo nie usiedzi w miejscu – stąd podróże i zamiłowanie do ruchomego obrazu. W 2018 roku jej film „Combustion” został zaprezentowany w ramach międzynarodowego festiwalu „Punto y Raya – Abstract Art in Motion”. Latem pracowała przy postprodukcji niezależnej animacji „River” w Berlinie. Prace Laury Adel z zakresu grafiki, które ukazały się również na indywidualnej wystawie, są częścią ekspozycji stałej w Galerii „Made in Wrocław”. W marcu 2017 została laureatką międzynarodowego konkursu „Intercultural Visual Form #2” prezentując krótkometrażowy film „Not From Here”. Latem 2017 roku pracowała jako asystentka dyrektora artystycznego Albrechta Konrada w Berlinie. Na początku 2016 jako autorka filmu „Off” została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Re-Kreacje”. W tym też roku zarządzała produkcją filmów wideo w Londynie. Jej prace z zakresu grafiki projektowej były pokazywane na Międzynarodowych Targach Designu „AmberExpo” w 2014 roku oraz na Międzynarodowym Festiwalu „Between” w Sopocie w 2012 roku. Grafiki artystyczne autorstwa Laury Adel pojawiły się również na gdańskiej wystawie „Studencka Grafika Roku 2015/2016” oraz „Studencka Grafika Roku 2014/2015”. Wolne chwile lubi spędzać przy dobrej kawie.

8 grudnia w ramach Bass & Beat Festival wystąpi zespół MOA.

MOA – wielki wygrany Opolskich Debiutów 2017 roku. Polski przedstawiciel muzycznego storytelling’u. Zespół MOA to britpopowy projekt, który liczy cztery osoby, a na jego czele stoi obdarzona bardzo delikatnym i ciepłym głosem Marta Fitkowska – odpowiedzialna również za teksty piosenek. Zespół wyraźnie dba o każdy detal, co można zauważyć po przesłuchaniu singla „Ile Udźwignie Niebo”. Marta twierdzi, że wszystko co zaprezentuje nam MOA, jest bezkompromisowe i dlatego prawdziwe. Zespół ma za sobą trasę koncertową w Chinach, a obecnie zajmują się wydaniem debiutanckiego albumu.

Koncert będzie połączony z wizualizacjami przygotowanymi przez Eye Candy Visual.

osoby

Eye Candy Visual – wizualizacje – to VJ-ski duet tworzony przez Yanę Fedoryak i Juliusza Lewandowskiego. Jest to innowacyjny show o charakterze performatywnym z elementami tańca oraz VJ’ingu tworzące kompleksową formę plastyczną.

Yana i Juliusz o VJingu: Projekt ma charakter hipnotyczny (utrzymuje uwagę odbiorców), terapeutyczny (odbiorcy często wspominają że zapomnieli o swoim ego i znaleźli się w silnym stanie „tu i teraz”, a sam show jest bardzo dynamiczny przez obecność żywego tancerza używającego różnych technologii świetlnych.

Wydarzenie

 1. grudnia na jedynym koncercie w Polsce wystąpi brytyjska wokalistka i autorka tekstów – Yazmin Lacey.

grupa

Yazmin Lacey – wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Londynie i mieszka w Nottingham. Zaczynała w 2014 r. od koncertów akustycznych w Nottingham, zdobywając z czasem lokalne uznanie i poznając innych muzyków. Śpiewała z Warrenem Xlnce i Congi, a także supportowała Daudi Matsiko, Fatimę i Low Leaf. W 2017 r. z członkami zespołów Three Body Trio i Broadstrokes nagrała debiutancką EPkę „Black Moon”, która odbiła się echem w brytyjskich rozgłośniach radiowych i zdobyła jej uznanie szerszej publiczności. Ich muzyka to amalgamat soulu i jazzu charakteryzujący się luzem i wrażliwością. Koncert na Festiwalu „Bass & Beat” będzie pierwszym koncertem artystki i zespołu w Polsce.

Wizualizacje do koncertu przygotował Daniel Kusak.

 

Yazmin Lacey – wokal

Pete Beardsworth – instrumenty klawiszowe

George French – gitara basowa

Tom Towle – perkusja

Charlie Bone – gitara

Owen Campbell – instrumenty perkusyjne

Daniel Kusak – wizualizacje

osoby

Daniel specjalizuje się w fotografii intermedialnej oraz animacji. Często w swoich pracach łączy techniki tradycyjne i cyfrowe. Członek bielskiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Fabryka Animacji”. Założyciel Grupy „Gwar”. Realizuje działania wchodzące w zakres sztuki zaangażowanej, teoretyk życia totalnego.

Daniel o VJ-ingu: VJ jest wizualną formą prezentacji emocji. Widzę dźwięki i słyszę obrazy, a brzmienia i kolory to palety uczuć, z których korzystam opowiadając swoją historię. Nagrywam, piszę, skrobię, wycinam, maluję, hałasuję, robię zdjęcia, a następnie wrzucam wszystko do wiadra i miksuję.

SZKOLENIA DLA ARTYSTÓW MUZYKÓW I MANAGERÓW MUZYCZNYCH

Jak łączyć sukces artystyczny i finansowy? Jak promować swoją muzykę? Jak prowadzić negocjacje? Gdzie szukać wsparcia dla realizacji muzycznych planów?

W ramach Festiwalu „Bass and Beat” zaplanowaliśmy cykl szkoleń i warsztatów skierowanych do artystów oraz managerów muzycznych. Wykłady i prezentacje poprowadzą eksperci z branży muzycznej, sektora finansowego oraz przedstawiciele instytucji zajmujących się m.in. wspieraniem eksportu oraz promocji polskiej muzyki na rynkach zagranicznych. Wśród wykładowców będą przedstawiciele Music Export Poland, Kayax i Instytutu Adama Mickiewicza.

Szkolenia będą odbywać się w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz w Centrum Sztuki Impart przy ul. Mazowieckiej 17 w dniach 1-8.12.2018r.

Program

Szczegółowy program szkoleń:

SOBOTA 1.12.2018

 • Techniki efektywnej sprzedaży – budowania relacji, dostosowania komunikacji, badanie potrzeb, przedstawienie oferty, zamknięcie sprzedaży

Ewa Bryl-Michałowicz – Menedżer zarządzania zasobami ludzkimi, partner w Akademii Trenerów Sprzedaży

Czas: 10:00

 • Miejsce: I sala 001B Akademia muzyczna im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Pl. Jana Pawła II 2
 • JAK STAWIAĆ SOBIE CELE I SKUTECZNIE JE REALIZOWAĆ

Prowadząca: Magdalena Pawlik – Agencja producencka Art Anima

Czas: 12:00

Miejsce: I sala 001B, Akademia muzyczna im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pl. Jana Pawła II 2

PIĄTEK 7.12.2018

 • MUSIC EXPORT POLAND – CELE, PROGRAM, MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Prowadzący: Marek Hojda – Dyrektor Music Export Poland

Czas: 13:00

Miejsce: I sala nr 13 IMPART, ul. Mazowiecka 17

 • WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO UDZIAŁU W TARGACH MUZYCZNYCH ZAGRANICĄ

Prowadząca: Tamara Kamińska – Wicedyrektor Music Export Poland

Czas: 14:00

Miejsce: I sala nr 13 IMPART, ul. Mazowiecka 17

 • MY NAME IS NEW – PREZENTACJA PROGRAMU. JAK PROMOWAĆ SIĘ W SOCIAL MEDIACH?

Prowadząca: Maria Dudek – Kayax

Czas: 15:00

Miejsce: sala nr 13 IMPART, ul. Mazowiecka 17

SOBOTA 8.12.2018

 • ARTYSTA JAKO LEADER – ZARZĄDZANIE SOBĄ W KONTEKŚCIE BIZNESU I BRANŻY MUZYCZNEJ

Prowadząca: Maria Gulewicz – Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów; Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Czas: 12:00

Miejsce: I sala nr 13 IMPART, ul. Mazowiecka 17

 • PROMOCJA POLSKICH ARTYSTÓW NA ZAGRANICZNYCH RYNKACH

Prowadzący: Michał Hajduk – Instytut Adama Mickiewicza

Czas: 14:00

Miejsce: I sala nr 13 IMPART, ul. Mazowiecka 17

PREZENTACJA INSTRUMENTÓW PERKUSYJNYCH, BĘBNÓW Z RÓŻNYCH KULTUR ŚWIATA ORAZ WARSZTAT RYTMICZNY

Warsztat rytmiczny, w którym uczestnicy poznają najciekawsze rytmy, bębny, oraz instrumenty perkusyjne wielu kultur świata. Warsztat przeznaczony jest dla osób nie posiadających większego muzycznego doświadczenia, jak również dla osób grających na instrumentach, chcących pogłębić swoją wiedzę rytmiczną. Metoda prowadzenie warsztatu zaangażuje każdego uczestnika do wspólnej kreacji orkiestry instrumentów perkusyjnych.

Prowadzący: Piotr Gospodarczyk

Czas: 17:00

Miejsce: I sala kameralna IMPART, ul. Mazowiecka 17

Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

 • WERNISAŻ WYSTAWY PRACOWNI FOTOGRAFICZNYCH TECHNIK OBRAZOWANIA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH IM. E. GEPPERTA

Czas: 7-8.12.2018

Miejsce: Impart, ul. Mazowiecka 17

 • GASTRO MEETING, czyli najlepsze food trucki w mieście

Czas: 7-8.12.2018 godziny 15.00-22.00

Miejsce: Dziedziniec IMPART-u, ul. Mazowiecka 17

 • ARTYŚCI RAZEM – WROCŁAWSKIE ŚRODOWISKO TWÓRCZE W KADRZE FILMOWYM

1) „Pomarańczowa Alternatywa” reż. M.Dembiński PWSFTviT 1988 r.

2) „Major albo rewolucja krasnoludków” reż. Maria Zmarz – Koczanowicz, 1989 r.

3) „Luxus – prosta historia” reż. Agnieszka Mazanek, 2017 r.

Miejsce: Dolnośląskie Centrum Filmowe, ul. Piłsudskiego 64A

MIEJSCE: IMPART, UL MAZOWIECKA 17 WROCŁAW

BILETY: 30/50 ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ I 45/65 ZŁ W DNIU KONCERTU

Więcej informacji na:

Facebook: https://www.facebook.com/BassBeatFestival/

Oraz na :  www.bassandbeat.pl

Partnerem projektu #PaderevskyOrchestra jest Fundacja PZU, Gmina Wrocław i Strefa Kultury.

Producentem festiwalu Bass&Beat jest ArtAnima Agencja Artystyczna.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu