Panie Proszą Panów – znamy wszystkie nazwiska Artystek!

In Muzyka, Wydarzenia

Portal Techno Jest Kobietą zaprasza na oficjalną inaugurację swojego projektu promującego rosnącą w siłę kobiecą stronę muzyki elektronicznej. Chcemy zaprezentować Wam niezwykłe projekty muzyczne polskich artystek, które szturmem przejmują polskie i europejskie kluby.

8 marca w Dzień Kobiet w wyjątkowym wnętrzu Kina Luna oddamy stery wspaniałym Kobietom z którymi wyruszymy w kosmiczną podróż przez wszelakie zakamarki muzyki. To świat Kobiet, ale czym byłby bez Mężczyzn? Wedle tradycji znanej od lat, tej nocy do tańca Panie proszą Panów!

Artystki, które uświetnią tę noc:
Alex Blikst 
An On Bast live 
Anja Kraft
Carla Roca
LuLu Malina 
Mia Twin 
Ola Teks
T A K A live

Oprawa wizualna: Sukubizm
Alex Blikst – na co dzień związana z Instytutem, debiut na scenie muzyki elektronicznej An On Bast – producentka i artystka obecna na scenie od 2006 roku. Ma na koncie szereg EPek tanecznych oraz pięć albumów, wydanych w Polsce, Niemczech, UK i USA. Jej występy to czysta ekspresja, różnorodność i zaskakujące rozwiązania. Podczas swoich występów lubi eksperymentować i badać nowe możliwości.

Anja Kraft – Lubi zaskakiwać mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Odwaga i bezkompromisowość – djka ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

Carla Roca – jedna z najbardziej kultowych polskich DJek, na scenie od 2001 roku. Większość swojej kariery spędziła jeżdżąc po kraju i graniu w najlepszych klubach w Polsce. W swoich setach miesza intensywne, dynamiczne techno z melodyjnym tech housem tworząc za każdym razem niezwykłą atmosferę poruszającą całą publikę.

Lulu Malina – niewątpliwie jedna z barwniejszych postaci w świecie elektroniki. W trakcie swojej kariery przybierała wiele aliasów, które pokazują jak eklektyczną i różnorodną artystką jest Malina. Porusza się w klimatach tech house, techno oraz bardzo melodyjnych i orientalnych rytmach. Każdy jej set to nowe wcielenie sceniczne.

Mia Twin – producentka, DJka i organizatorka wydarzeń. W swoich setach łączy mocne brzmienia z wdzięczną melodyjnością. Pracuje nad produkcją, miksowaniem i masteringiem w Balkoi Studio. Obecnie w jej miksach najczęściej spotkamy nowoczesny house, techno, bassline a nawet drum & bass.

Ola Teks – Prawdziwa miłośniczka winyli – jej kolekcja płyt sukcesywnie rośnie od 2008 roku. Słynie z eklektycznego stylu; czasami gra analogowe, głębokie, twarde, ale melodyjne dźwięki, z drugiej strony uwielbia słoneczny disco house i Chicago house.

Sukubizm – artystka wizualna i VJka. Współpracowała z największymi nazwiskami międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej, między innymi z Niną Kraviz, Marcelem Dettmannem, Chrisem Liebingiem, Speedy J, Pan Potem, Oscarem Mulero, Marco Colombino i wielu innych DJ-ów techno. Współpracowała również z takimi nazwiskami jak Rejjie Snow, Crystal Fighters i Mike Skinner (The Streets). Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu festiwalach muzyki elektronicznej Eureopean (Parklife, Dour, Electric Picnic, Secret Garden Party, Reading i Leeds Festival, Instytut Festival) oraz miejscach (O2 Forum, POW, Egg, The Academy Dublin, La Trabendo Paris)

T A K A – Jedna z najbardziej energetycznych polskich artystek. Każdy jej występ jest odrębną historią, którą przekazuje przez swoją muzykę. W jej brzmieniach odnajdziemy prawie każdy odłam techno. Analogowe, elektroniczne brzmienia hipnotyzują a niezwykła energia bijąca zza decków porywa publiczność.

 

Wydarzenie: Panie Proszą Panów

Termin: 8 marca

Miejsce: Kino Luna

Organizator: Techno Jest Kobietą

FB: @technojestkobieta

Instagram: @technojestkobieta

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/337638897035504/

Filmy- trailery: https://www.facebook.com/technojestkobieta/videos/2028661430536813/

https://www.facebook.com/technojestkobieta/videos/337873166810261/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Autobiografia Willa Smitha – “Will”

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada

Read More...

REMINISCENCJA już na DVD i Blu-ray!

Kinowy debiut Lisy Joy, reżyserki serialu Westworld. Nominowany do Oscara Hugh Jackman oraz gwiazda Diuny Rebecca Ferguson, przeniosą nas do przyszłości, w

Read More...

Pan Lodowego Ogrodu 3

Do księgarń trafił właśnie 3. tom nowego wydania klasycznej powieści Jarosława Grzędowicza. „PAN LODOWEGO OGRODU 3” Jarosława Grzędowicza Pierwszy tom

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu