O debiutanckim albumie “Give It a Try” w rozmowie z duetem Shandy & Eva.

In Bez kategorii, Muzyka, Wywiady

yta “Give It a Try” duetu Shandy & Eva ukazała się  11 sierpnia. Tego dnia dziewczyny wystąpiły w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Shandy i Eva to niezwykły polsko – karaibski kobiecy duet. Ich największą siłą jest przyjaźń. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

 

 

Dziewczyny,  jak same twierdzą, w swojej muzyce łączą różnorodność.  W ich utworach znajdziecie połączenie muzyki jazzowej, popowej czy akustycznej. W tym roku wydały swój debiutancki album.

W rozmowie z nami zdradziły, w jakim stylu muzycznym utrzymana jest płyta i jak wyglądały początki  ich duetu. Co Eva ma wspólnego z piłką nożną? Kto jest ulubionym  kompozytorem muzyki filmowej Shandy? O tym i o wielu jeszcze innych ciekawostkach dowiecie się z naszej rozmowy!

Część I

Część II

Część III

Część IV

 

 

 

 

Shandy & Eva 

Shandy & Eva to akustyczny duet grający swoje piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka, która pochodzi z wyspy Curacao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy.

Dziewczyny obydwie śpiewają i komponują, poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

Podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Następnie Shandy skończyła studia licencjackie w LA College of Music, a Eva studiach magisterskie w California Institiute of the Arts. Duet koncertuje nie tylko w okolicach Los Angeles, ale też lubi bywać na Curacao lub w Polsce gdzie również ma swoich słuchaczy.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych, tj. jazz, latin, czy country.

W sierpniu 2019 r Shandy & Eva wydały swój pierwszy studyjny album, nagrany we współpracy z Krisem Górskim i studio AudioPlanet. Shandy & Eva, podczas swojej kilkuletniej kariery, zdążyły wystąpić z wieloma uznanymi muzykami, między innymi: Maciej Szczyciński, Darek Oleszkiewicz, Adam Levy, Jerry Watts and Joey Heredia.

https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Shandy & Eva

https://www.instagram.com/shandy_and_eva/

https://www.youtube.com/channel/UC92vjtaLHXEhHWykv0Fw1fA

 

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Piękność i delikatność niczym Afrodyta Ingi Mejer

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.Utwór powstał, bo autorka zauważyła jakie kobiety

Read More...

Autobiografia Willa Smitha – “Will”

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada

Read More...

REMINISCENCJA już na DVD i Blu-ray!

Kinowy debiut Lisy Joy, reżyserki serialu Westworld. Nominowany do Oscara Hugh Jackman oraz gwiazda Diuny Rebecca Ferguson, przeniosą nas do przyszłości, w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu