O debiutanckim albumie “Give It a Try” w rozmowie z duetem Shandy & Eva.

In Bez kategorii, Muzyka, Wywiady

yta “Give It a Try” duetu Shandy & Eva ukazała się  11 sierpnia. Tego dnia dziewczyny wystąpiły w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Shandy i Eva to niezwykły polsko – karaibski kobiecy duet. Ich największą siłą jest przyjaźń. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

 

 

Dziewczyny,  jak same twierdzą, w swojej muzyce łączą różnorodność.  W ich utworach znajdziecie połączenie muzyki jazzowej, popowej czy akustycznej. W tym roku wydały swój debiutancki album.

W rozmowie z nami zdradziły, w jakim stylu muzycznym utrzymana jest płyta i jak wyglądały początki  ich duetu. Co Eva ma wspólnego z piłką nożną? Kto jest ulubionym  kompozytorem muzyki filmowej Shandy? O tym i o wielu jeszcze innych ciekawostkach dowiecie się z naszej rozmowy!

Część I

Część II

Część III

Część IV

 

 

 

 

Shandy & Eva 

Shandy & Eva to akustyczny duet grający swoje piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka, która pochodzi z wyspy Curacao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy.

Dziewczyny obydwie śpiewają i komponują, poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

Podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Następnie Shandy skończyła studia licencjackie w LA College of Music, a Eva studiach magisterskie w California Institiute of the Arts. Duet koncertuje nie tylko w okolicach Los Angeles, ale też lubi bywać na Curacao lub w Polsce gdzie również ma swoich słuchaczy.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych, tj. jazz, latin, czy country.

W sierpniu 2019 r Shandy & Eva wydały swój pierwszy studyjny album, nagrany we współpracy z Krisem Górskim i studio AudioPlanet. Shandy & Eva, podczas swojej kilkuletniej kariery, zdążyły wystąpić z wieloma uznanymi muzykami, między innymi: Maciej Szczyciński, Darek Oleszkiewicz, Adam Levy, Jerry Watts and Joey Heredia.

https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Shandy & Eva

https://www.instagram.com/shandy_and_eva/

https://www.youtube.com/channel/UC92vjtaLHXEhHWykv0Fw1fA

 

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu