O debiutanckim albumie “Give It a Try” w rozmowie z duetem Shandy & Eva.

In Bez kategorii, Muzyka, Wywiady

yta “Give It a Try” duetu Shandy & Eva ukazała się  11 sierpnia. Tego dnia dziewczyny wystąpiły w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Shandy i Eva to niezwykły polsko – karaibski kobiecy duet. Ich największą siłą jest przyjaźń. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

 

 

Dziewczyny,  jak same twierdzą, w swojej muzyce łączą różnorodność.  W ich utworach znajdziecie połączenie muzyki jazzowej, popowej czy akustycznej. W tym roku wydały swój debiutancki album.

W rozmowie z nami zdradziły, w jakim stylu muzycznym utrzymana jest płyta i jak wyglądały początki  ich duetu. Co Eva ma wspólnego z piłką nożną? Kto jest ulubionym  kompozytorem muzyki filmowej Shandy? O tym i o wielu jeszcze innych ciekawostkach dowiecie się z naszej rozmowy!

Część I

Część II

Część III

Część IV

 

 

 

 

Shandy & Eva 

Shandy & Eva to akustyczny duet grający swoje piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka, która pochodzi z wyspy Curacao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy.

Dziewczyny obydwie śpiewają i komponują, poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance.

Podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Następnie Shandy skończyła studia licencjackie w LA College of Music, a Eva studiach magisterskie w California Institiute of the Arts. Duet koncertuje nie tylko w okolicach Los Angeles, ale też lubi bywać na Curacao lub w Polsce gdzie również ma swoich słuchaczy.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych, tj. jazz, latin, czy country.

W sierpniu 2019 r Shandy & Eva wydały swój pierwszy studyjny album, nagrany we współpracy z Krisem Górskim i studio AudioPlanet. Shandy & Eva, podczas swojej kilkuletniej kariery, zdążyły wystąpić z wieloma uznanymi muzykami, między innymi: Maciej Szczyciński, Darek Oleszkiewicz, Adam Levy, Jerry Watts and Joey Heredia.

https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Shandy & Eva

https://www.instagram.com/shandy_and_eva/

https://www.youtube.com/channel/UC92vjtaLHXEhHWykv0Fw1fA

 

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu