Daj się wciągnąć w pościg – nowe odcinki „Lamputa” w Boomerangu!

In Aktualności, Czas z rodziną, Free Time

Przed widzami Boomeranga kolejne odcinki serialu nominowanego do International Kids Emmy 2020! Lamput uciekł z laboratorium i czmycha przed sprytnymi naukowcami: Specjalistą oraz Chudszym Doktorkiem. Czy tym razem bohaterowi uda się pozostać niezauważonym i uniknąć powrotu do siedziby laborantów?

Lamput jest pomarańczowym, kreatywnym stworzeniem, które powstało w tajnym i eksperymentalnym laboratorium Specjalisty i Chudszego Doktorka. Główny bohater przyjął postać niezwykle elastycznej substancji, która może przybrać dowolny kształt: potrafi wyglądać jak pomarańczowa walizka, przypominać ogromnego pająka czy dinozaura, a nawet zmienić się w trampolinę lub deskorolkę. Te umiejętności ułatwiają mu ucieczki przed parą pracowników laboratorium, którzy za wszelką cenę chcą, by powrócił tam, skąd uciekł.

Jednak Lamput jest wyjątkowo szczęśliwy, kiedy może odkrywać świat i odwiedzać kolejne, nieznane miejsca, np. lotnisko czy muzeum.  W trzecim sezonie dostarczy widzom jeszcze więcej zabawy podczas emocjonujących gonitw i pościgów. Serial to niezwykle dynamiczne widowisko oraz przygody, które zdecydowanie poprawiają humor! Pomysły Lamputa na to, jak zostać niezauważonym są zaskakujące i wpływają na wyobraźnię najmłodszych odbiorców. Produkcja została doceniona i nominowana do nagrody International Kids Emmy 2020. Czy w nowych odcinkach upartym naukowcom wreszcie uda się dorwać Lamputa?

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Lamput” już 15 kwietnia o 14:40. Emisja codziennie o 14:40 na antenie Boomeranga.

O Boomerang

Boomerang to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który swoim odbiorcom przez 24 godziny na dobę dostarcza powodów do śmiechu. Stacja prezentuje skierowane do dzieci w wieku 4-7 lat seriale animowane, które zapewniają lekką, pełną humoru rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Obok popularnych kreskówek, takich jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, „Tom i Jerry Show”, „Nowe Zwariowane Melodie”, na widzów czekają też ich ulubione postacie z takich produkcji jak „Jaś Fasola”, „Angelo rządzi”, „Grizzy i lemingi”, „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „The HAPPOS Family”. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji. Właścicielem marki Boomerang jest WarnerMedia.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu