Śpiewam od czwartego roku życia….. – wywiad Karo Szczurowska

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Karo Szczurowska to młoda 17-letnia wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Karolina zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids.

Po udziale w programie ukazały się jej dwa single: „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”. 17 lipca premierę miał klip do nowego utworu Karo – „Czekam na znak” co ważne za tekst i kompozycję do piosenki odpowiada właśnie Karo Szczurowska. Produkcją utworu zajął się Grzegorz Stasiuk. Teledysk do utworu wyreżyserował Dawid Ziemba. 

Karo na muzycznej ścieżce stawia pierwsze kroki, ma już wielu fanów. Obecnie kariera artystki idzie bardzo szybko do przodu, a wydane piosenki stają się hitami.

Przy okazji  premiery piosenki ” Czekam na znak” udało nam się porozmawiać z Karo. Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy z której dowiecie się wielu ciekawych informacji ! 

Karo Szczurowska jest „dzieckiem” 1 edycji the Voice Kids, gdzie zasiliła drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Po występie w programie zyskała ogromne grono fanów. Publikowała swoje autorskie utwory w sieci, m.in. „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”, ale to właśnie „Czekam na znak” jest jej dojrzałym otwarciem w muzyce i zapowiada jej nowy album, który ukaże się już jesienią tego roku.


Karolina Karo Szczurowska to utalentowana wokalistka, kompozytora i autorka tekstów. Pochodzi z gór, z urokliwej Przenoszy na Limanowszczyźnie Gra na fortepianie i skrzypcach i ukulele.

Facebook: https://www.facebook.com/Sylvia-Wilczy%C5%84ska-348784812600457/

You Tube: https://www.youtube.com/channel/UC8H0iRq7QmaSvZluZsIYQ1A

Instagram: https://www.instagram.com/karolina.szczurowska/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Gierek” wyjątkowa biografia na ekranach kin Helios!

Edward Gierek - to nazwisko zna chyba każdy Polak. Pozostaje w pamięci jako jeden z najważniejszych Polaków XX wieku, choć

Read More...

Wygraj z nudą w zimowe wieczory – 7 najciekawszych planszówek

Gry planszowe to wymagająca i inteligentna rozrywka, która rozwija mózg, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Spędzenie wieczoru przy planszówce

Read More...

#wtonacjirozmowy: Patryk Jaroń: Chcę, by czytelnicy w trakcie odbioru dobrze się bawili

– Mogę jedynie dodać, że jedną z najważniejszych kwestii, jakie chcę przekazać moim czytelnikom jest to, by sięgając po

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu