Święto fanów muzyki reggae w Stodole! 20-lecie Maleo Reggae Rockers

In Muzyka, Wydarzenia

Taki koncert zdarza się raz na 20 lat! Już 4 listopada Klub Stodoła zaprasza na prawdziwe święto fanów muzyki reggae, w trakcie którego formacja Maleo Reggae Rockers świętować będzie jubileusz dwóch dekad aktywności scenicznej. Oprócz ekipy Dariusza „Maleo” Malejonka 20-te urodziny obchodzić będzie na scenie także zespół 2Tm2,3!

 

Trudno wyobrazić sobie polską scenę reggae bez formacji Maleo Reggae Rockers. Zespół dowodzony przez Darka Malejonka od dwóch dekad zachwyca fanów świetną formą koncertową oraz regularnie wydawanymi albumami, które zbierają znakomite recenzje. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

 

Już 4 listopada (sobota) w warszawskiej Stodole fani muzyki reggae będą mieli przyjemność wziąć udział w wyjątkowym, urodzinowym koncercie MRR. Nie zabraknie największych przebojów formacji, wśród których z pewnością znajdą się m.in. „Alibi”, “Mamy Siebie” czy “Nie Tak”.

 

„Maleo” zaprasza na koncert w Stodole:

 

 

 

Oprócz legendy polskiej muzyki reggae na scenie pojawi się także 2Tm2,3, polska formacja, grająca muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim. Od początku istnienia zespół, złożony z muzyków wykonujących w macierzystych grupach różne style muzyczne, tworzy w szerokim zakresie stylistycznym – od muzyki metalowej, przez hardcore punk, po reggae, folk rock, a nawet folk i elementy elektroniczne.

 

 

ZAPRASZAMY

 

Bilety:

Przedsprzedaż – 39,00 zł (stojące)

Od 20 października – 44,00 zł (stojące)

 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: Stodola.pl, eBilet.pl, biletomat.pl, biletyna.pl, Eventim.pl, TicketPro.pl

 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Gierek” wyjątkowa biografia na ekranach kin Helios!

Edward Gierek - to nazwisko zna chyba każdy Polak. Pozostaje w pamięci jako jeden z najważniejszych Polaków XX wieku, choć

Read More...

Wygraj z nudą w zimowe wieczory – 7 najciekawszych planszówek

Gry planszowe to wymagająca i inteligentna rozrywka, która rozwija mózg, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Spędzenie wieczoru przy planszówce

Read More...

#wtonacjirozmowy: Patryk Jaroń: Chcę, by czytelnicy w trakcie odbioru dobrze się bawili

– Mogę jedynie dodać, że jedną z najważniejszych kwestii, jakie chcę przekazać moim czytelnikom jest to, by sięgając po

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu