„Wibracje nad Wisłą: Forelacja z Festiwalu Audioriver 2023!” Oraz rozmowa z Michałem Zietrą.

In Galerie, Muzyka, Wydarzenia

Audioriver – jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce, które co roku przyciąga tłumy miłośników elektronicznych brzmień z całego kraju i spoza jego granic. To nie tylko festiwal, ale prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie połączenie muzyki, kreatywnych wystaw i niesamowitej atmosfery tworzy niepowtarzalne doświadczenie.

Głęboko zakorzenione w kulturze klubowej, Audioriver od wielu lat pełni rolę katalizatora dla artystów i entuzjastów muzyki elektronicznej. Festiwal, który odbywa się na malowniczym terenie nad Wisłą, wyznacza nowe trendy i prezentuje najświeższe brzmienia, zarówno tych już uznanych, jak i tych dopiero wchodzących na muzyczną scenę. To nie tylko okazja do zabawy i wyrażania siebie przez tańce do białego rana, ale także doskonała okazja do spotkania twórców, producentów, czy innych zapalonych fanów muzyki elektronicznej.

W naszej fotorelacji, odkryjemy magię i klimat tegorocznego Audioriver. Przyjrzymy się niezapomnianym występom, artystom.

Będziecie mieli okazję posłuchać krótkiego wywiadu z Michałem Zietarą który w tym roku debiutował na festiwalu na scenie Studio.

Czas wyruszyć w muzyczną podróż, pełną energii i euforii, która ukazuje, że muzyka jest uniwersalnym językiem, łączącym ludzi z różnych kultur i kręgów społecznych. Przygotujcie się na emocje, które wciągną nas w wir wyjątkowego festiwalu Audioriver!

Rozmowa z Michałem Zietarą

fot. Michał Drymel

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu