Powstaje pierwsza baza polskich seriali internetowych!

In Aktualności, Free Time, Kino

W czasach pandemii kreatywność artystów zamkniętych w domach kwitnie i powstało już ponad 5 polskich seriali internetowych, wśród mniej i bardziej znanych aktorów. Na youtubie jest też dostępnych wiele seriali internetowych, które powstały przed pandemią i cieszą się olbrzymią oglądalnością nawet 13 mln wyświetleń na całym świecie, ale niestety nie są dobrze znane szerszej publiczności, ponieważ m.in. nie jest łatwo je wyszukać, jeśli nie zna się konkretnego tytułu mimo, że dostęp do nich jest publiczny i bezpłatny.

Brakowało takiego miejsca w Internecie, gdzie w jednym miejscu byłyby dostępne podstawowe informacje dot. wszystkich polskich seriali internetowych z podziałem na gatunki, wzorem strony www.filmpolski.pl, czy Filmwebu. Tak powstał pomysł na bazę SERIALEINTERNETOWE.PL, gdzie widzowie mogą już znaleźć dostępne propozycje polskich seriali internetowych, tworzonych przez niezależnych twórców, a z czasem może podjąć się realizacji własnego serialu internetowego.

Strona www.serialeinternetowe.pl oprócz bycie bazą seriali, popularyzuje je wśród szerokiej publiczności oraz wspiera artystów i amatorów w tworzeniu własnych seriali internetowych poprzez ciekawe artykuły i wywiady online.

Każdy twórca serialu internetowego, może dodać swój serial do bazy wypłniając formularz dostępny na dole głównej strony i przesyłając na e-mail: kontakt@aktorembyc.pl.

Bazę stworzyła Ula Zawadzka, aktorka i reżyserka, której serial internetowy „Rozmowy z Babcią” w 2017 roku zajął 33. miejsce w Web Series World Cup z 270 nagradzanych, nominowanych i wyselekcjonowanych seriali internetowych z całego swiata.

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ELVIS WIELKI POWRÓT KRÓLA ROCK’N’ROLLA JUŻ 28 WRZEŚNIA NA BLU-RAY™ I DVD

Baz Luhrmann, jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów w Hollywood powraca z nowym filmem! W charakterystycznym dla siebie stylu, który idealnie pasuje

Read More...

Pełen nowości, porywający repertuar kin Helios!

Piątek to jeden z najbardziej filmowych dni tygodnia, a ten najbliższy będzie obfitował w moc wyczekiwanych premier. Na ekranach kin Helios

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Symbioza” to dostępny na platformie Audioteka serial audio, w którym usłyszymy między innymi głosy Bartłomieja Topy i Mariana Opani, którzy odegrali swoje role lepiej niż świetnie.

Pozornie niemożliwa przyjaźń okazuje się być początkiem ciekawej przygody. Dwóch mężczyzn, których połączyło pragnienie wolności. Janek (Bartłomiej Topa) to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu