„Mam tę przewagę czasową, że ja wszystko robię sama” o nowej płycie „Standstill” w rozmowie z Natalią Gadziną – Grochowską, czyli Shagreen.

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Dwa lata minęły od premiery ostatniego albumu Shagreen pt. “Falling Dreams”. Teraz artystka powraca z nowym materiałem na płycie „Standstill” i udowadnia, że ostatnie dwa lata wykorzystała na rozwój i poszerzanie swoich muzycznych horyzontów, czego efekt słyszymy na najnowszej płycie artystki, która według mnie jest fantastyczna.

Album „Standstill” zawiera 12 utworów plus bonus utwór pt.”Escape the dream”. Cała płyta to mieszanka elektroniki, głęboko emocjonalnych melodii , gitarowych riffów i hipnotyzującego wokalu Natalii. Wszystkie te, łącząc się w spójną oryginalną całość. Natalia wydała bardzo ciekawą płytę jak sama stwierdziła eksperymentowała muzycznie i przez co krążek „Standstill”, w pełni pokazuje możliwości Shagreen które fantastycznie rozwija. Płytę szczerze polecam !

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Natalią podczas której rozmawiamy o nowej płycie, a także wytwórni płytowej Dark Reptile Records czy o procesie selekcji utworów na płytę.

Shagreen, właśc. Natalia Gadzina-Grochowska (ur. 20 czerwca 1991 w Wałczu) – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna i skrzypaczka.

Brała udział w programach „Od przedszkola do Opola”oraz „Szansa na sukces”w którym zwyciężyła dzięki interpretacji utworu „Śpiewam pod gołym niebem”. W 2004 r. wzięła udział w finale programu „Szansa na sukces” w Sali Kongresowej zdobywając drugie miejsce.

Od 2013 r. aktywnie współpracowała z artystami polskiej sceny muzycznej jako wokalistka i skrzypaczka, brała udział w nagraniach płyt „Wschody zachody” Marceliny, „Fotografie” Janusza Panasewicza, singli „Tylko z Tobą chcę być sobą” Łukasza Zagrobelnego, „Na cześć wariata” Ani Wyszkoni, a także muzyki do filmów „Heavy Mental” „Psubrat”oraz „7 uczuć”.

W 2015 r. zaczęła produkować remiksy dla polskich artystów, m.in. „Biała Noc (Natalia Gadzina Remix)” wokalistki Lari Lu i „Dreamless Sleep (Natalia Gadzina Remix)” zespołu Small Mechanics. W 2017 r. jako Shagreen zdobyła drugie miejsce w konkursie NEXTPOP 2TRACK Rework Contest, tworząc nową wersję utworu Milky’ego Wishlake’a „Hidden”i od tamtej pory używa tego pseudonimu. W marcu 2017 r. ukazał się jej pierwszy singiel „Shadows”. Do września 2018 r. niezależnie wydała łącznie 4 single. W 2019roku wydała płytę “Falling Dreams”.

Facebook : https://www.facebook.com/ShagreenMusic/

Instgram:https://www.instagram.com/shagreenmusic/

YouTube: https://www.youtube.com/ShagreenMusic

Bandcamp: https://shagreen.bandcamp.com/album/standstill

Dark Reptile Records :https://www.facebook.com/DarkReptileRecords/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

15. edycja Audioriver zostaje przełożona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022 roku.

W swoim komunikacie organizatorzy Audioriver informują, że pomimo intensywnych przygotowań i wielu starań, zmuszeni są przełożyć tegoroczną edycję festiwalu na

Read More...

Pan Lodowego Ogrodu – NOWE WYDANIE

Już 18 czerwca do księgarń trafi pierwszy tom nowego wydania klasycznej powieści Jarosława Grzędowicza. Pierwszy tom został wydany w

Read More...

Galapagos i HBO® przedstawiają: “TO WIEM NA PEWNO”

Miniserial HBO® ,,To wiem na pewno” to sześcioodcinkowa historia oparta na powieści Wally’ego Lamba, w pełni wydobywająca talent aktorski Marka Ruffalo.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu