„Mam tę przewagę czasową, że ja wszystko robię sama” o nowej płycie „Standstill” w rozmowie z Natalią Gadziną – Grochowską, czyli Shagreen.

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Dwa lata minęły od premiery ostatniego albumu Shagreen pt. “Falling Dreams”. Teraz artystka powraca z nowym materiałem na płycie „Standstill” i udowadnia, że ostatnie dwa lata wykorzystała na rozwój i poszerzanie swoich muzycznych horyzontów, czego efekt słyszymy na najnowszej płycie artystki, która według mnie jest fantastyczna.

Album „Standstill” zawiera 12 utworów plus bonus utwór pt.”Escape the dream”. Cała płyta to mieszanka elektroniki, głęboko emocjonalnych melodii , gitarowych riffów i hipnotyzującego wokalu Natalii. Wszystkie te, łącząc się w spójną oryginalną całość. Natalia wydała bardzo ciekawą płytę jak sama stwierdziła eksperymentowała muzycznie i przez co krążek „Standstill”, w pełni pokazuje możliwości Shagreen które fantastycznie rozwija. Płytę szczerze polecam !

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Natalią podczas której rozmawiamy o nowej płycie, a także wytwórni płytowej Dark Reptile Records czy o procesie selekcji utworów na płytę.

Shagreen, właśc. Natalia Gadzina-Grochowska (ur. 20 czerwca 1991 w Wałczu) – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna i skrzypaczka.

Brała udział w programach „Od przedszkola do Opola”oraz „Szansa na sukces”w którym zwyciężyła dzięki interpretacji utworu „Śpiewam pod gołym niebem”. W 2004 r. wzięła udział w finale programu „Szansa na sukces” w Sali Kongresowej zdobywając drugie miejsce.

Od 2013 r. aktywnie współpracowała z artystami polskiej sceny muzycznej jako wokalistka i skrzypaczka, brała udział w nagraniach płyt „Wschody zachody” Marceliny, „Fotografie” Janusza Panasewicza, singli „Tylko z Tobą chcę być sobą” Łukasza Zagrobelnego, „Na cześć wariata” Ani Wyszkoni, a także muzyki do filmów „Heavy Mental” „Psubrat”oraz „7 uczuć”.

W 2015 r. zaczęła produkować remiksy dla polskich artystów, m.in. „Biała Noc (Natalia Gadzina Remix)” wokalistki Lari Lu i „Dreamless Sleep (Natalia Gadzina Remix)” zespołu Small Mechanics. W 2017 r. jako Shagreen zdobyła drugie miejsce w konkursie NEXTPOP 2TRACK Rework Contest, tworząc nową wersję utworu Milky’ego Wishlake’a „Hidden”i od tamtej pory używa tego pseudonimu. W marcu 2017 r. ukazał się jej pierwszy singiel „Shadows”. Do września 2018 r. niezależnie wydała łącznie 4 single. W 2019roku wydała płytę “Falling Dreams”.

Facebook : https://www.facebook.com/ShagreenMusic/

Instgram:https://www.instagram.com/shagreenmusic/

YouTube: https://www.youtube.com/ShagreenMusic

Bandcamp: https://shagreen.bandcamp.com/album/standstill

Dark Reptile Records :https://www.facebook.com/DarkReptileRecords/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu